מקום לחתונה קטנה – כל היתרונות

קטן זה אינטימי, קטן זה חמים, קטן זה אווירה מיוחדת של משפחה, של חברים, בקטן מכירים את כולם או לפחות את רובם, קטן זה איכות, קטן זה יוקרה, קטן זה בוטיק…מקום לחתונה קטנה – כל היתרונות..

אם גם אתם חושבים על חתונה קטנה ואינטימית, יש לכם בין 150-350 מוזמנים, הפוסט הבא יחזק את הרעיון שלכם אפילו יותר…

כשמבשלים למעט אנשים, זה פשוט יוצא טעים יותר

דמיינו את עצמכם מכינים ארוחת ערב למשפחה המצומצמת שלכם, 6 אנשים – ההורים,האחים שלכם ואתם. בטח כבר יש לכם תפריט בראש, מנות מיוחדות שאתם יודעים בדיוק איך להכין, מה הכמויות ואפילו מצליחים לדמיין את הטעם שלהן בפה. נסו לדמיין את עצמכם מכינים את אותה ארוחה רק ל-20 אנשים… העברנו את הנקודה… אוכל למעט אנשים הוא הרבה יותר מוקפד, ייחודי ואיכותי…

מקום לחתונה קטנה – מתאימים את זה לצרכים שלכם

בואו נמשיך עם הדוגמא של האוכל… כשאתם יוצאים למסעדה שמסוגלת להכיל בואו נגיד, 50 אנשים ומבקשים שינוי כזה או אחר במנה שלכם, רוצים להחליף מקום ישיבה או אפילו מתלוננים שקר לכם, כנראה שיקשיבו לבקשה שלכם ויעשו הכל כדי ליישם אותה. לעומת זאת לא פעם במסעדות גדולות כשמבקשים שינוי כזה או אחר במנה המלצר אומר ״אין שינויים במנות״. מקום לחתונה קטנה, יש בו יותר גמישות מאשר מקום גדול וזה בא לידי ביטוי בכל כך הרבה היבטים כשמתכננים חתונה. בעיצוב, באוכל, בסידור השולחנות, ביחסים עם הספקים ביום האירוע עצמו ועוד. היחס במקום קטן הוא יחס אישי ואפשר לשים דגש על כל פרט ופרט.

בנוסף, כשאתם בוחרים מקום לחתונה קטנה, לתכנן, להקים ולהפיק חתונה קטנה שכזו, אתם חוסכים עשרות אחוזים בעלויות, יוצרים לעצמכם ולאורחים שלכם חתונה באווירה אינטימית, נינוחה שאנשים ירגישו ממש חלק בלתי נפרד מהאירוע וזה מה שאנחנו רוצים להשיג כשאנחנו מזמינים אורחים ליום הכי חשוב, הכי משמעותי והכי ייחודי בחיים שלנו.

באירוע קטן, אפשר לשים דגש על הכל, פחות הולכים לאיבוד, הכל ברור, מוגדר ולרוב מה שמתכננים זה גם מה שיוצא בפועל, בשונה מחתונה גדולה. בנוסף באירוע קטן אפשר לשלב הרבה יותר אטרקציות ופינוקים שאין בכל אירוע. מקום לחתונה קטנה מאפשר לנו הרבה יותר גמישות להפיק באמת את האירוע שעליו חלמנו עליו מההתחלה ועד הסוף. הרבה יותר קל ליצור את האווירה הרומנטית, המרגשת בקבלת הפנים, בחופה ולאורך כל האירוע להשיג בדיוק את האווירה שאנחנו מחפשים.