חתונה בטבע באיזור היפה בארץ

יש דבר אחד משותף לכל אותם זוגות הנמצאים בתהליך של ארגון והפקת חתונה כולם רוצים להינשא במקום יפה, מקום פסטורלי, מקום שמצד אחד הם ירגישו אליו מאין חיבור אמיתי ״זה המקום״ ומצד שני ירשים את האורחים המוזמנים, הקרובים ובני המשפחה. המקום הוא זה שנותן את האווירה לאירוע, הוא הבחירה הכי חשובה ומשם הכל כבר הופך לקל יותר.

אם גם אתם רוצים שהיום המאושר ביותר בחייכם יתרחש במקום כזה, מעוניינים לקיים חתונה בטבע באיזור היפה ביותר בארץ, הגעתם למקום הנכון!.

איפה אנחנו נמצאים?

לבן אירועים ממוקם באחד האזורים היפים ביותר בישראל. פרדס חנה, מיקום מושלם בין חיפה לתל אביב. גן קסום , ירוק ופרחוני לצד מרפסת רחבת ידיים הצופה אליו, מאין שילוב ייחודי שמאפשר להפיק חתונה בטבע שהיא לגמרי אחרת. בעבר שימש הגן כמועדון עבור הקצינים הבריטיים וחדר האוכל קיים עוד מהמאה הקודמת.

שילוב בין עיצוב מרשים השומר על האותנטיות של המקום, גן משגע וירוק שנותן שלווה ורוגע, מרפסת עתיקה ואוכל מוקפד הופכים את white לאחד מגני האירועים האיכותיים בישראל.

אם גם לכם חשובים תשומת לב לפרטים הקטנים, הניקיון, האתסטיקה, הנראות, הדיוק, חשוב לכם שהכל יהיה מושלם החל מהכוס שתמוקם בדיוק במקום הנכון, המפית שתהיה מקופלת בדיוק כמו שאתם רוצים ועד הפרחים שיזהרו ויפרחו לאורך כל האירוע, אצלנו זה באמת קורה.

דגש על אירוח שישאיר זיכרון של חוויה ממש

כל הצוות שלנו הוא צוות עם רקע עשיר בעולם האירועים בכלל, אירועים בטבע, הקולינריה, האלכוהול והאירוח. כולם אוהבים אוכל טוב, עיצוב, מחוברים למקום מהבטן וזה לגמרי עושה את ההבדל. המטרה היא לאפשר לכם להגיע לחתונה שלכם רגועים, יודעים ובטוחים שהכל קורה בדיוק לפי הזמנים וכמו שאתם חולמים. התפריט אשר נשען על המטבח הים תיכוני מבוסס על חומרי גלם טריים ואיכותיים על פי העונה בשנה שבה חתונה בטבע מתקיימת. הבר שלנו מכיל משקאות אלכוהוליים איכותיים תוצרת חוץ ולכן החתונה שלכם הולכת להיות משהו מיוחד, משהו שכולם יזכרו אותו ואירוע שתמיד ידברו עליו לטובה.

white הוא בדיוק השילוב של חתונה בטבע עם קסם מקום יפה, אוכל טוב, עיצוב מרשים, אווירה מדהימה וצוות שיתן לכם להרגיש לאורך כל הדרך הכי טוב ובבית בעולם. למידע נוסף – חתונה קטנה בטבע במרכז.