מקום לחתונה מיוחדת

לעיתים כאשר אנו הולכים לחתונה אנו מרגישים שאנו נמצאים בסוג של תבנית מסוימת, תמיד אותה כניסה, תמיד אותה קבלת פנים, אותה חופה שלעיתים כבר לא מרגשת, לאחר מכן ריקודים תחת אותם זרקורים, הפסקה קטנה לאוכל ועוד קצת ריקודים עד הלילה.

באותן חתונות אנו מרגישים שכבר אין יותר מידי מה לחדש כאשר אנו רוצים לארגן את אירוע החתונה שלנו אבל אם נחשוב קצת מחוץ לקופסא נוכל אולי למצוא מקום לחתונה מיוחדת, קייטרינג עם רעיון שונה, או עיצוב מיוחד למקום בו אנו מתחתנים ובכך קצת לרענן את האירוע הזה ולגרום לו להיות בלתי נשכח עבורנו ועבור האורחים שלנו. לכן החלטנו להביא בפניכם מספר טיפים על איך לגרום לאירוע שלכם להיות בלתי נשכח.

חתונה סביב קונספט

על מנת לצאת קצת מהשגרה של החתונות עם אותן תבנית נסו לארגן לעצמכם חתונה עם חותמת מסויימת, כאשר אותה חתונה תעסוק סביב נושא מסוים וכל האלמנטים בה יהיו סביב אותו נושא. לדוגמא, אם בחרנו חתונה בנושא יווני, אז העיצוב של האולם יהיה בסגנון יווני, הלבוש שעימו יגיעו החתן והכלה יהיה עם טאץ' יווני, אוכל יווני שיכלול סופלאקי, ציזיקי, עלי גפן ועוד מגוון של מנות בגוון יווני, בר עם שפע של אוזו, להקה בקבלת פנים שתשיר ותנגן בסגנון יווני וכמובן מלא שירים שרק ישמחו את האווירה וידגישו את הגוון היווני של החתונה שלכם. תוכלו לנסות חתונות בסגנונות שונים כמו ברזילאי, איטלקי, צרפתי, אסיאתי ועוד.

מקומות מיוחדים

אז כפי שאמרנו אולמות האירועים כבר הפכו לעיתים למשעממים ומונוטוניים ולכן עלינו לחשוב על מקומות חדשים בהם אנו יכולים לערוך את אירוע החתונה שלנו. מקומות אלו צריכים לתת לנו גוון מעט שונה, כזה שיגרום לנו וכמובן לאורחים שלנו להרגיש שהם יצאו קצת מאותה תבנית של חתונה מוכרת שהם חווים אחת לחודש כאשר הם מוזמנים לאירוע.

אז מקום מיוחד שכזה יכול להיות יער או חורשה בחיק הטבע בהם ניתן לערוך את האירוע שלנו. אולם זה מצריך מעט יותר ארגון והכנה לוגיסטית מוקדמת, אך זהו בהחלט פתרון יצירתי על מנת לגרום לאורחים שלכם להרגיש שהאירוע שלכם מיוחד. מקום מיוחד נוסף בו אתם יכולים לערוך את חתונתכם הוא חוף הים, כאשר שוב, גם פה תצטרכו להתעסק עם לא מעט הכנות לוגיסטיקה מוקדמות אך תוכלו לשלב את המיקום הייחודי עם אחד מהקונספטים שדיברנו עליהם קודם לכן.

כאשר אתם בוחרים מיקום ייחודי לחתונה חשוב מאוד שתקחו את מה שיש לו להציע ותוסיפו לו טאץ' קטן משלכם וזהו זה, על מנת שלא להיכנס שוב לאותה תבנית של חתונה מוכרת.

גן אירועים WHITE, מציע לכם את השילוב האולטימטיבי בין חתונה בחיק הטבע לבין חלל כפרי מעוצב באווירה ביתית וחמימה שגם כן יוציא אתכם מהתבנית המוכרת של החתונות ויתן לכם אירוע מיוחד ובלתי נשכח.