חתונה כפרית: כל היתרונות

לאחרונה זוגות רבים רוצים לערוך את החתונה שלהם בסגנון כפרי, רחוק מהניאונים והזרקורים של אולמות האירועים, רחוק ממרכזי הערים הקרים והמנוכרים ויותר להביא את האורחים שלהם לחיק הטבע, בו יוכלו הזוג והאורחים להנות מחתונה בסגנון קצת אחר, מעט יותר פתוח, יותר נינוח ובעיקר יותר חמים ומשפחתי. לכן, החלטנו להביא בפניכם את כל היתרונות של חתונה כפרית.

האווירה

אז בראש ובראשונה כמו שכבר ציינו בפתיחה, האווירה של חתונה כפרית היא אולי גם היתרון הכי בולט שלה. כאשר אתם עושים חתונה באולם אירועים באמצע איזור תעשיה או במרכזה של עיר מרכזית בגוש דן אתם מפספסים את הייחודיות שתבדל את אירוע החתונה שלכם מכל אותן חתונות שנכחתם בהם וגם האורחים שלכם נכחו בשנים האחרונות.

האווירה הכפרית תוסיף מימד בלתי נשכח לחתונה שלכם שיגרום לכם ולאורחים שלכם לזכור את החתונה שלכם לתמיד. האווירה שהגן משרה על האירוע שלכם הופכת אותו לנינוחה וקלילה יותר, מה שיגרום לאורחים שלכם לצאת מהחליפות והעניבות שלהם, לקחת כוס משקה, לדבר זה עם זו ולשמוח בשמחתכם. בנוסף החלל של המבנה והמרפסת גורם לכך שכל האורחים רואים את כולם והם אינם מפוזרים על פני שטח גדול מידי, מה שהופך את האירוע לאינטימי יותר.

קייטרינג כפרי

חתונה כפרית

חתונה באווירה כפרית יכולה להביא עימה מספר רב של גימיקים כמו עיצוב, מוזיקה אך בעיקר קייטרינג. לחתונה כפרית יתרון גדול שהיא נערכת בחיק הטבע ולכן הקייטרינג הוא בעל גמישות רבה יותר בבישול האוכל אל מחוץ לכותלי המטבח וניתן להוציא דוכני מזון החוצה לאיזור הקהל ושם לעשות את תהליך הבישול. כאשר הבישול נעשה אל מול הקהל הוא מבין שהאוכל טרי, במיוחד כאשר רואים את השף מבשל עבורם את האוכל שנייה לפני שהוא מגיע לצלחת שלהם. קייטרינג של בשר על האש, אסדו, בשרים מעושנים, דגים על הגריל ועוד מתאימים ביותר לאירועים כפריים וישדרגו כל אירוע כפרי מבחינה קולינרית.

עיצוב

כאשר אנו עורכים חתונה כפרית אנו מאוד גמישים מבחינת העיצוב היות וכמעט כל סגנון עיצוב יתאים לגן אירועים שנמצא בגינה או במרפסת בניגוד לאולם אירועים שיכול להגביל את הזוג בפני סגנונות עיצוב שונים. לכן, חתונה כפרית שנערכת בגן תוכל להכיל כל סגנון עיצוב העולה על רוחכם.

לבוש

כפי שכבר ציינו קודם לכן האווירה של חתונה כפרית היא שונה ולכן גם הזוג והגם האורחים יכולים לצאת מקוד הלבוש המוכתב של אירועי חתונה אחרים. כולם יכולים לצאת קצת מהקופסא המקובעת של חליפות ומלמלות להגיע איך שנוח להם ואיך שהם מרגישים הכי טבעי.