איך תבטיחו את נוחות האורחים בחתונת קיץ בטבע?

כידוע לכל, הקיץ הישראלי לא פשוט לעיכול ובכל זאת זוגות רבים בוחרים להתחתן דווקא בין יוני לספטמבר שאלו החודשים החמים ביותר ועם זאת הכיפיים ביותר לאירוע משמח ומרגש שכזה. הכלה רוצה שמלה אוורירית וסקסית, הזוג רוצה שכמה שיותר מהאורחים באמת יגיעו והשאלה היא איך תבטיחו את נוחות האורחים בחתונה בטבע בקיץ? הרי הלחות והחום יכולים קצת להעיק…

  1. שילוב בין הפנים לבין החוץ אחד הפתרונות הטובים ביותר שכדאי להקפיד עליו זה לבחור מקום שמשלב בין גן לבין אולם חצי סגור, חצי פתוח. כך, את קבלת הפנים תוכלו לערוך בחוץ יחד עם טקס החופה ואת השלב הממושך של האירוע בפנים, במזגן. גם אם בחרתם ללכת על מקום שהוא לגמרי פתוח, אפשר לדאוג לכל מיני פתרונות נלווים נוספים שיסייעו לכם לשמור על אווירה צוננת ואוויר קר.

  2. אלכוהול קר ומשקאות צוננים הקפידו שבבר יהיו לכל אורך האירוע משקאות קרים שיצננו את האורחים שלכם בזמן שהם בחוץ. קוקטיילים צבעוניים בשלל טעמים יפתחו את התיאבון ויכניסו את האורחים לאווירה קלילה ומשחררת שתגרום להם תוך כמה דקות לשכוח מהחום. כמובן שכמות גדולה של קרח חייבת להיות מוכנה מראש.

  3. אוורור מתאים וציוד הצללה לחתונות שישי בצהריים מאוד חשוב לדאוג למאווררים חזקים שישמרו על סירקולציה של אוויר ויקררו את האורחים שלכם לאורך כל האירוע במיוחד בחודשים החמים ביותר בין יולי לספטמבר, בהם הלחות מורגשת אפילו יותר. במידה והחתונה שלכם מתקיימת בצהרי היום, חשוב לדאוג לפתרונות הצללה כמו אוהלים למשל, שמשיות וכדומה. למידע נוסף על חתונה קטנה בשישי בצהריים.

  4. ארטיקים באמצע הרחבה ושאר רעיונות מפתיעים דרך מקורית ונחמדה לשמור על קרירות ורעננות לאורך האירוע היא פשוט לצנן את האורחים בשלב הריקודים עם קריטיבים צוננים, צ’ייסרים קפואים או כל רעיון אחר שמשלב קור וצבעוניות ועולה לכם לראש.