הפקת חתונה בטבע – מהי דורשת מכם?

זוגות צעירים רבים בוחרים באופציה של חתונה בטבע בשל מגוון סיבות הקשורות לרוב לרצון ליצור אווירה ייחודית, אירוע שהוא שונה מכל האירועים שאנו רגילים להיות מוזמנים אליהם, הפקה שבה אותם זוגות ירגישו כאילו כל מה שמתרחש בה הוא תוצר ישיר שלהם. אם גם אתם בעניין של להפיק חתונה בטבע חשוב להבין מהי דורשת מכם….

סאונד ותאורה נדבך חשוב בחתונה בטבע

בשונה מאירוע בגן או אולם מסודרים, אחד הדברים הכי חשובים בחתונה בטבע הוא בחירת חברה מקצועית שתקים את מערכת הסאונד והתאורה במקום. לא רק שחשוב מאוד לוודא שהאקוסטיקה , מותאמת לסוג החלל וכי התאורה חזקה מספיק באירועים המתרחשים בלילה, אלא גם שהמערכת תעמוד בעומס של כל מה שקורה באירוע מבחינת אספקת חשמל.

חברת קייטרינג המתמחה באירועים בטבע

יש הבדל גדול בין לבשל במטבח סגור עם תנאים סניטרים מתאימים, להגיש את האוכל במקום המוכן לכך מבחינה אדמינסטרטיבית לעומת התעסקות באוכל בטבע, בהכנות שלה המנות ובהגשה שלהן בחיק הטבע. עליכם לבחור בחברת קייטרינג המתמחה בהקמת אירועים בטבע, זה חלק מאוד חשוב בהצלחתו של האירוע.

התאמת החלל לגודל האירוע

מצד אחד אתם לא רוצים ליצור מצב של צפיפות ומצד שני חשוב מאוד שתהיה אווירה אינטימית, גדול ככל שיהיה האירוע שלכם. מומלץ להתייעץ לגבי כמות השולחנות המתאימה בהתאם למספר המוזמנים.

מזג אוויר

אירוע בטבע דורש היערכות מוקדמת מבחינת מזג אוויר. אם האירוע שלכם מתרחש בעונות מעבר, עליכם להיות ערוכים לכך שברגע האחרון תצטרכו לדאוג לפתרונות שונים למחסה מפני הגשם או הרוח למשל כמו אוהל גדול שיכיל את האורחים. אם האירוע בקיץ, חשוב לדאוג לפתרונות אוורור והצללה.

מעורבות

לאורך כל התהליך, מהרגע שהחלטתם על המקום שבו החתונה תתקיים, דרך בחירת הספקים השונים ועד יום החתונה, רמת המעורבות שלכם חייבת להיות גבוהה והאצבע תמיד צריכה להישאר על הדופק, זאת בשונה מאירוע בגן או אולם שם כל אנשי המקצוע כבר קיימים בכדי לדאוג להכל.

כפי שאתם רואים, השיקולים קיימים לכאן ולכאן, כל מה שנשאר לכם זה רק להחליט.

למידע נוסף: