למה כדאי לקיים חתונה עד 300 איש?

עונת החתונת כבר ממש כאן בפתח וזוגות רבים נמצאים בשיא של תהליך: קביעת כמות המוזמנים, בחירת אולם מקום או נוף, בחירת קייטרינג, צלם, קונספט עיצובי, בגדים, מוזיקה… תהליך שכולל בתוכו המון אלמנטים לצד התרגשות, ציפייה וכמובן איל לא…הרבה אהבה באוויר. הפעם בחרנו לספר לכם למה כדאי לקיים חתונה עד 300 איש זאת לרקע הניסיון שלנו עם חתונות מהסוג הזה…

אז ראשית כל, בגלל האווירה…

בחתונות קטנות של עד 300 מוזמנים יש אווירה שונה לגמרי בהשוואה לחתונות גדולות, מעט המוניות. אווירה אינטימית, בה מיד האורחים מצליחים להתחבר זה אל זה ואל הזוג, ליצור מאין ריגוש מיוחד כזה לאירוע שהוא ללא ספק חד פעמי עבורכם, רגע שתרצו לנצור לכך חייכם.

דבר נוסף שמתאפשר בחתונות קטנות הוא להבליט את הדברים הקטנים שעושים את ההבדל והופכים את האירוע לייחודי ומיוחד, דברים שבחלל גדול עמוס באנשים, אין מה לעשות הולכים לפעמים קצת לאיבוד.

זה יכול להיות תמונות של הזוג שפזורות ברחבי הגן בתצורה של מוביילים, זה יכול להיות מתנות שי קטנות לאורחים, צנצנות עם סוכריות צבעוניות פזורות בכל מקום או כל פריט עיצובי אחר שמוסיף טאצ’ והופך הרבה יותר בולט, מיוחד ומרכזי באירועים קטנים.

שנית כל, פרט לאווירה האינטימית וה – לעתים אפילו משפחתית שנוצרת באירועים של עד 300 איש, יש את עניין האוכל. הרבה יותר קל לתכנן ארוחת צהריים או ערב לכמות של בין 200-300 מוזמנים בהשוואה לאירוע גדול של 500 מוזמנים. האוכל בחתונות קטנות יכול להיות הרבה יותר מדויק ולקלוע בדיוק לסגנון שאתם מעדיפים בין אם זה טאפסים קטנים  עם תיבולים מיוחדים ומעניינים שמסתובבים בכל החלל ונותנים בוסט של טעם בפה ובין אם דוכנים מדליקים בכל מיני סגנונות. לרוב, בחתונות קטנות האוכל הרבה יותר טעים, מיוחד ומדויק, קשה להתווכח על זה.

דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא ההיבט הכלכלי. חתונה של עד 300 מוזמנים (לרוב) תעלה הרבה פחות לעתים בעשרות אלפי שקלים פחות מאשר חתונה גדולה. יחד עם זאת, כל תהליך התכנון הוא הרבה יותר קל ופחות מלחיץ בחתונה קטנה. הרבה יותר קל להשקיע בהמון פרטים קטנים וליצור אותם בחתונה קטנה מאשר בחתונה גדולה. בחתונה גדולה קשה לחשוב מיוחד, צריך לחשוב פרקטי בהשוואה לחתונה קטנה שבה יותר נוח ליצור קונספט ייחודי. כך שאם אתם חושבים על אירוע אינטימי, נעים, מושקע ואחר, כדאי לכם לבחור בחתונה של עד 300 מוזמנים.