אם תמיד חלמתם על חתונה באוירה אחרת, הרחק מאולמות האירועים הענקיים והקרירים, חתונה באווירה כפרית וחמימה, בה כל האורחים רואים זה את זה בלי יותר מידי אורות וזרקורים, עם תאורה טבעית של אור השמש ואור הירח אז כנראה שחתונה בטבע היא החתונה שמתאימה לכם. זוגות רבים אשר חולמים מגיל צעיר על חתונה בטבע לא בדיוק יודעים איך ליישם אותה מבחינה לוגיסטית, שכן זהו דבר יחסית מסובך ולא פשוט. לכן החלטנו לתת לכם מספר טיפים על איך לארגן אירוע שכזה ולהכין לכם את המדריך למתחילים לקיום אירועים בטבע.

חברה שמארגנת אירועים

ראשית עליכם להבין כי זו אכן אופרציה מסובכת לארגן אירוע בטבע מתחילתו ועד סופו, לכן מומלץ להיעזר בשירותים של חברה מקצועית אשר דואגת לכל הארגון של האירוע ושמה דגש על כל פרט על מנת שהאירוע שלכם יהיה מוצלח. אותן חברות מקימות מעיןן גן אירועים בטבע, קטן באמצע שום מקום, כאשר הן דואגות לארגן את הגנרטורים לאירוע, את השולחנות והכסאות, רחבת ריקודים, במה לדיג'יי, שמשיות, מאווררים ועוד. שימוש בשירותיה של חברה כזו יבטיח לכם שלא תשכחו שום דבר בארגון של האירוע ואתם יכולים להגיע למתחם בלב שקט.

מקום לאירועים קטנים

קייטרינג

כאשר אנו מדברים על קייטרינג אירועים בטבע, זה אומר שהקייטרינג שאנו שוכרים את שירותיו חייב להיות ערוך לעבודת הכנות בשטח, הכנת האוכל בשטח וכדומה. ישנם קייטרינגים שמתמתחים בסוג כזה של אירועים ורגילים להגיע עם מטבח נייד בקרוואן או עם גריל ענק לצליית בשר ודגים בשטח. עליכם לוודא שהקייטרינג ערוך לכך וכמובן לחבר בינו לבין חברת ההפקה של האירוע על מנת שיוכלו לתאם ביניהם דרישות לוגיסטיות כמו שטח, חשמל וכדומה. עוד על חתונה בטבע במרכז.

עיצוב

בדרך כלל מי שרוצה לערוך חתונה או אירועים בטבע לא ירצה עיצוב יותר מידי גרנדיוזי וילך ברוב המקרים על עיצוב כפרי טוב טעם,  לא עם יותר מידי אלמנטים. אך בכל זאת חשוב לוודא עם המעצב אותו אנו בוחרים שהוא יעצב את המקום בקו העיצובי שאנחנו רוצים, בין אם זה עיצוב טבעי שמשתלב עם תוואי המקום, ובין אם זה עיצוב מעט שונה. לא תמיד כל מעצב ירצה לעבוד בשטח ולכן שוב חשוב לבחור מראש מעצב או מעצבת שיכנסו לראש שלכם ויהיו מוכנים לבלות יום שלם באירוע בשטח.

תתחברו לטבע

אם כבר בחרתם לעשות את האירוע שלכם בטבע, בין אם זו חתונה, ובין אם זו סתם יום הולדת, אל תעשו יותר מידי דברים באירוע שינתקו אתכם מהטבע. נסו לשמור על גוון של אותנטיות באירוע שלכם על ידי שימוש באלמנטים טבעיים, גם בקייטרינג, גם בעיצוב, ובכלל באירוע עצמו.