כידוע לכלהקיץ הישראלי לא פשוט לעיכול ובכל זאת זוגות רבים בוחרים להתחתן דווקא בין יוני לספטמבר שאלו החודשים החמים ביותר ועם זאת הכיפיים ביותר לאירוע משמח ומרגש שכזההכלה רוצה שמלה אוורירית וסקסיתהזוג רוצה שכמה שיותר מהאורחים באמת יגיעו והשאלה היא איך תבטיחו את נוחות האורחים בחתונה בטבע בקיץהרי הלחות והחום יכולים קצת להעיק…

  1. שילוב בין הפנים לבין החוץ  אחד הפתרונות הטובים ביותר שכדאי להקפיד עליו זה לבחור מקום שמשלב בין גן לבין אולם חצי סגורחצי פתוחכךאת קבלת הפנים תוכלו לערוך בחוץ יחד עם טקס החופה ואת השלב הממושך של האירוע – בפניםבמזגןגם אם בחרתם ללכת על מקום שהוא לגמרי פתוחאפשר לדאוג לכל מיני פתרונות נלווים נוספים שיסייעו לכם לשמור על אווירה צוננת ואוויר קר.

  2. אלכוהול קר ומשקאות צוננים  הקפידו שבבר יהיו לכל אורך האירוע משקאות קרים שיצננו את האורחים שלכם בזמן שהם בחוץקוקטיילים צבעוניים בשלל טעמים יפתחו את התיאבון ויכניסו את האורחים לאווירה קלילה ומשחררת שתגרום להם תוך כמה דקות לשכוח מהחוםכמובן שכמות גדולה של קרח חייבת להיות מוכנה מראש.

  1. אוורור מתאים וציוד הצללה לחתונות שישי בצהריים  מאוד חשוב לדאוג למאווררים חזקים שישמרו על סירקולציה של אוויר ויקררו את האורחים שלכם לאורך כל האירוע במיוחד בחודשים החמים ביותר בין יולי לספטמברבהם הלחות מורגשת אפילו יותרבמידה והחתונה שלכם מתקיימת בצהרי היוםחשוב לדאוג לפתרונות הצללה כמו אוהלים למשלשמשיות וכדומה. למידע נוסף על חתונה קטנה בשישי בצהריים.

  2. ארטיקים באמצע הרחבה ושאר רעיונות מפתיעים – דרך מקורית ונחמדה לשמור על קרירות ורעננות לאורך האירוע היא פשוט לצנן את האורחים בשלב הריקודים עם קריטיבים צונניםצ’ייסרים קפואים או כל רעיון אחר שמשלב קור וצבעוניות ועולה לכם לראש.