• Call us

גישת השירות שלנו

אם קראתם קצת המלצות על ה White או קבלתם המלצה חמה מזוג שהתחתן אצלנו, אז אתם בטח קצת תוהים מה הסיפור שלנו??? מה עומד מאחורי האווירה המשפחתית והיחס החם שכולם כל כך מדברים עליהם. אז הנה משנת השירות שלנו, בהכי תמציתי, שמוכיחה את עצמה כבר למעלה מ-10 שנים.

נקודת המוצא שלנו היא שהזוג יודע יותר טוב מכל אחד אחר (גם יותר ממנהל האירועים הכי משופשף…) מה נכון לו ואיזה אירוע יעשה אותו הכי שמח. התפקיד שלנו בליווי הזוג, הוא לייצג ולספק את ההיבט המקצועי לאורך המסע שלהם, מתוך מקום של הכוונה והמלצה.

כצוות אשר מפיק כ 240 אירועים בשנה, במשך שנים על גבי שנים, אנו מזכירים לעצמנו כל פעם מחדש שהזוג הנוכחי, זה שיושב ברגעים אלה מולנו – מעולם לא התחתן! (לרוב…). יש לו את החלומות והרצונות שלו (שאם לא נקשיב לא נכיר אותם), יש לו את הצרכים האישיים שלו (שאם לא נהיה רגישים נפספס אותם) ושבעצם גם עבורנו, יש כאן חוויה חדשה! ולכן חשוב שנבוא אליה חדשים ונקיים, וככה אנחנו ניגשים לכל הפקת חתונה.

אז נכון… יש לנו ידע מקצועי רב וניסיון אדיר, והזוגות שלנו מברכים על כך! אבל זה לעולם לא יבוא על חשבון קשב, רגישות, אדיבות ואכפתיות. כי מבחינתנו חווית הזוג יותר חשובה מהאירוע עצמו. וזה אולי מסביר מדוע 67% מהזוגות שפונים אלינו מגיעים דרך המלצה אישית מזוג שהתחתן ב White.

  • Call us

White Stories

מיכל ויאיר – 22.3.18

כשמיכל ויאיר הגיעו ל White הקליק היה מיידי (התאהבנו בהם ישר... טוב איך לא?!). זוג יפים מת"א שאוהבים את החיים הטובים, יודעים בדיוק מה הם רוצים (הם באו עם חזון מאוד ברור) ומהר מאוד הם הבינו שאת החלום שלהם הם יכולים להגשים איתנו.

לכתבה המלאה

אלה ומתן – 15.6.18

הצצה לחתונה כפרית שלא תשכחו! יש מקרים שבהם לכלה (או לזוג) יש חזון וחלום תפורים ומהודקים באשר לאיך הם רואים את החתונה שלהם, וכנ"ל מקרים שבהם החלום הוא באמת מרשים - עם מיליון פרטים קטנים, רעיונות מקוריים, השקעה רבה וקונספט מיוחד. כאלה בדיוק היו אלה ומתן! וכזה בדיוק היה החלום שלהם.

לכתבה המלאה

שלי ובן – 15.6.17

יש זוגות שאנחנו מתאהבים בהם ישר מהרגע שהם נכנסים אלינו למשרד! שלי ובן הם ללא ספק זוג כזה (איך לא... תכלס). היא קטנה פטיט ומהממת והוא עם זקן מדליק ואופי של היפסטר סמוי. אבל זה לא נגמר בזה! יש להם את הכלבה הכי מושלמת בעולם!! אבל ממש.

לכתבה המלאה

מעיין וטימור – 26.10.17

רגע לפני שאנחנו נכנסים לחורף האמיתי ולעונת החתונות החמימות והאינטימיות בוויט... חובה לתת חיבוק אחרון לזוגות המיוחדים שהתחתנו אצלנו בקיץ <3 מעיין ותימור - התחתנו ב 26.10.17, זוג מקסים שהאהבה שלו קורנת מכל תמונה באירוע...

לכתבה המלאה

מיכל ונירן

"התחלנו מפנטזיה על חתונת שטח ולא הסכמנו לשמוע על גן אירועים. כשהגענו בכל זאת ל White נשבנו בקסמו, הרגשנו שהגענו הביתה ושנעים לנו בלב".

טל וגוני

"קיבלנו פידבקים מדהימים מהאורחים על המקום! כמה הוא מיוחד, אינטימי, נעים וטעים. הצעירים נהנו לשבת ליד הבר ולרקוד ברחבה, והמבוגרים נהנו לשבת ולשוחח בשקט בחוץ…"

ליאור ויהונתן

"פשוט מדהימים! עשו לנו את הערב של החיים שלנו! אוכל מדהים, קינוחים מטורפים, הכל תיקתק. הגן והבפנים מהממים והמפיקה מתוקה ומקצועית. לא היינו צריכים לדאוג לכלום במהלך הערב, פשוט אין מילים"!

  • Call us

Call Now Buttonחייגו לתיאום פגישה