אולמות אירועים באזור השרון

.מחפשים אולמות אירועים באזור השרון לקיום אירוע קטן או חגיגה משפחתית? למה שלא תנסו את  White בפרדס חנה. זהו בית וגן אשר הוסב במיוחד לקיום אירועים באווירה כפרית וביתית חסרת תחרות. ה White  בפרדס חנה בולט מאוד בנוף האולמות באזור השרון בזכות הייחודיות הרבה שלו. אם אתם מחפשים אולם בת מצווה או אולם לברית או כל שמחה אחרת, זהו המקום בשבילכם.

אולמות באזור השרון

מבחינת המיקום ה White נמצא ברחוב תדהר בפרדס חנה. בקלות ניתן להגיע אליו מכביש החוף או כביש 4. הקרבה שלו לעורקי התחבורה המרכזים הופכים אותו לאחד האטרקטיביים ביותר בקרב אולמות אירועים באזור השרון. נראה שזוהי ממש נקודה טובה בדרך שבין צפון לדרום. אם למשל אתם מחפשים אולם לברית או אולם לבת מצווה, בוודאי יש לכם אורחים רבים המגיעים ממקומות שונים בארץ, מהבחינה הזו אנו במקום טוב באמצע.

 

הרבה אנשים מחפשים אולמות באזור השרון בשביל לעשות אירועים באווירה כפרית. אירוע באווירה כפרית הוא דבר בעייתי ברוב אולמות האירועים מכיוון שבאופן טבעי למבני בטון סגורים פשוט אין אווירה כפרית. מהבחינה הזו הוויט הוא יוצא דופן  בקרב אולמות אירועים באזור השרון מכיוון שהוא יודע להעניק חוויה כפרית אותנטית בכל עונות השנה. בקיץ זה אמנם קל לקיים אירועים כפריים בבית עם מרפסת וגן, אך אצלנו תוכלו לקיים אירועים באווירה כפרית גם בימי החורף הקרים והגשומים ביותר. בחורף אנו מכסים את הגינה בווילונות לבנים מקסימים ומקיימים בה אירועים מחוממים ונעימים שעושים טוב על הלב.

 

גם תפריט האוכל שלנו הוא חלק מהקונספט של המקום; יש לנו צוות מטבח יצירתי במיוחד בראשות השף יהודה מימוני. התפריט שלנו מרבה לעשות שימוש בירקות, פירות, בשר ודגים כיאה למטבח הים תיכוני, חומרי הגלם טריים ומגיעים בכל בוקר ישירות מהשוק. כמו כן יש לנו מומחיות גדולה במנות טבעוניות וצמחוניות, דבר מבוקש מאוד כאשר מחפשים אולם לברית. המנות המוגשות הן חגיגה של צבעים, טעמים וריחות.

אולם בת מצווה/ אולם לברית

אנו תמיד שמחים לארח אצלנו את כל סוגי האירועים; ה White הוא אולם לברית, אולם לבת מצווה, חתונה או אירועים עסקיים. המקום הוא יותר בית מאשר אולם אירועים ויש לו מבנה רב חללי המאפשר לערוך אירועים מעניינים. שימוש יצירתי בחללים השונים מאפשר ליצור אווירה נעימה ואינטימית; כזו אשר מגרה את כל החושים.  שילוב של בית, מרפסת וגינה נותן לכם את הגמישות הדרושה בשביל לקיים את האירוע כמו שאתם רוצים.

אולם בת מצווה, אולם לברית, אולמות אירועים באזור השרון, אולמות באזור השרון