זוגות צעירים רבים בוחרים באופציה של חתונה בטבע בשל מגוון סיבות הקשורות לרוב לרצון ליצור אווירה ייחודיתאירוע שהוא שונה מכל האירועים שאנו רגילים להיות מוזמנים אליהםהפקה שבה אותם זוגות ירגישו כאילו כל מה שמתרחש בה הוא תוצר ישיר שלהםאם גם אתם בעניין של להפיק חתונה בטבע חשוב להבין מהי דורשת מכם….

סאונד ותאורה – נדבך חשוב בחתונה בטבע

בשונה מאירוע בגן או אולם מסודריםאחד הדברים הכי חשובים בחתונה בטבע הוא בחירת חברה מקצועית שתקים את מערכת הסאונד והתאורה במקוםלא רק שחשוב מאוד לוודא שהאקוסטיקה מותאמת לסוג החלל וכי התאורה חזקה מספיק באירועים המתרחשים בלילהאלא גם שהמערכת תעמוד בעומס של כל מה שקורה באירוע מבחינת אספקת חשמל.

חברת קייטרינג המתמחה באירועים בטבע

יש הבדל גדול בין לבשל במטבח סגור עם תנאים סניטרים מתאימיםלהגיש את האוכל במקום המוכן לכך מבחינה אדמינסטרטיבית לעומת התעסקות באוכל בטבע,בהכנות שלה המנות ובהגשה שלהן בחיק הטבעעליכם לבחור בחברת קייטרינג המתמחה בהקמת אירועים בטבעזה חלק מאוד חשוב בהצלחתו של האירוע.

התאמת החלל לגודל האירוע

מצד אחד אתם לא רוצים ליצור מצב של צפיפות ומצד שני חשוב מאוד שתהיה אווירה אינטימיתגדול ככל שיהיה האירוע שלכםמומלץ להתייעץ לגבי כמות השולחנות המתאימה בהתאם למספר המוזמנים.

מזג אוויר

אירוע בטבע דורש היערכות מוקדמת מבחינת מזג אוויראם האירוע שלכם מתרחש בעונות מעברעליכם להיות ערוכים לכך שברגע האחרון תצטרכו לדאוג לפתרונות שונים למחסה מפני הגשם או הרוח למשל כמו אוהל גדול שיכיל את האורחיםאם האירוע בקיץחשוב לדאוג לפתרונות אוורור והצללה.

מעורבות

לאורך כל התהליךמהרגע שהחלטתם על המקום שבו החתונה תתקייםדרך בחירת הספקים השונים ועד יום החתונהרמת המעורבות שלכם חייבת להיות גבוהה והאצבע תמיד צריכה להישאר על הדופקזאת בשונה מאירוע בגן או אולם שם כל אנשי המקצוע כבר קיימים בכדי לדאוג להכל.

כפי שאתם רואיםהשיקולים קיימים לכאן ולכאןכל מה שנשאר לכם זה רק להחליט.

למידע נוסף: