מי מאיתנו לא רוצה חתונה באווירה אינטימית, כזו שכל האורחים מרגישים בה בבית גם אם הם נמצאים בחוץ בחיק הטבע. חתונה שמשלבת אינטימיות ביחד עם הטבע היא חלומם של הרבה זוגות צעירים כאשר כעת גם ניתן לעשות חתונה קטנה בטבע במרכז הארץ, בפרדס חנה, בין חיפה לתל אביב. גן אירועים WHITE  שבעברו הרחוק היה מועדון קצינים בריטיים, מציע גן אירועים רחב ידיים, אשר בנוי ממבנה עתיק ושמור בעל מרפסת המשקיפה על הגן עצמו פשוט מושלם לאירועים בטבע. החיבור בין המבנה, המפרסת והגן נותנים לאורחים שלכם תחושה של חתונה משוחררת, בתוך מבנה אך עדיין בחיק הטבע.

יתרונות של חתונה קטנה בטבע

היתרון המרכזי שנותנת לנו חתונה קטנה בטבע בגן אירועים קטן הוא האינטימיות של האירוע, שכן אירוע שכזה שבו כל האורחים רואים את כולם ואין ריחוק מהאורחים האחרים ומבעלי השמחה, מקנה אווירה נינוחה יותר במהלך האירוע שכולם קרובים לכולם, מה שיוצר אירוע שמח יותר. בנוסף האווירה של הגן עצמו שנמצא בטבע ומוקף בעצים וצמחים נותן אווירה אחרת ממה שאנחנו מקבלים באולמות אירועים גדולים וקרים ומשרה על החתונה שלנו אווירה חמימה יותר.

חתונה קטנה בטבע במרכז הארץ

אם חשבתם שבכדי לעשות חתונה כזו בחיק הטבע עלינו להרחיק לצפון הארץ או  לדרום הרחוק, אז גן האירועיםWHITE מציע לנו לעשות את אירוע חלומותינו במרכז של חצי שעה נסיעה ממרכז הארץ ומרחק של פחות מחצי שעה נסיעה מאיזור חיפה. הדבר גם יהווה הפתעה נעימה עבור האורחים שלכם שבדרך כלל רגילים לכך שחתונות במרכז הארץ נערכות באולמות אירועים אך במקרה הזה יוכלו האורחים להנות גם מהמבנה הנעים וגם מלשבת במרפסת ולצפות על גן האירועים עם כוס משקה ביד ולהנות מהאירוע.

צילומים לאירוע

עם חתונה קטנה בטבע במרכז, בנוסף להנאה מהאירוע עצמו והאווירה בחיק הטבע תוכלו גם לעשות חלק מצילומי החתונה בתוך גן האירועים אשר יתנו רובד נוסף לאלבום החתונה שלכם תודות למרפסת עם הנוף הנשקף ממנה, גן האירועים עצמו, האווירה הירוקה והנינוחה שהוא מקנה ועוד.

קייטרינג לחתונה בטבע

יתרון נוסף של חתונה חתונה קטנה בטבע במרכז הארץ, הוא האפשרות לעשות קייטרינג בו הצוות מכין את האוכל לאורחים תוך כדי האירוע וכך האורחים רואים שהאוכל טרי ומוכן בפניהם במקום. למשל צליית בשר על גריל אל מול האורחים ועוד דוכני אוכל מהיר בתחילת האירוע כמו המבורגרים קטנים, קבבים וכדומה שיעזרו לאורחים שלנו להרגיש באירוע אינטימי, כאילו מבשלים רק עבורם בעת האירוע.

כל אותם דברים אשר הזכרנו יעשו את החתונה שלכם לאירוע בלתי נשכח לא רק עבורכם, אלא גם עבור האורחים שלכם שתמיד יזכרו את אירוע החתונה שלכם בתור אירוע ייחודי ויוצא דופן.