חתונות ניתן לקיים בכל עונות השנה אך מרבית האנשים מעדיפים לקיים חתונות בקיץ, העונה אשר נחשבת לעונת החתונות הסוערת במיוחד. זה אולי נחמד מאוד לחגוג חתונות בחודשי הקיץ אך גם העלויות בהתאם.

זוהי העונה העמוסה ביותר, אולמות האירועים מרשים לעצמם לגבות תעריפים גבוהים ואותו הדבר אפשר להגיד לגבי כל ספקי השירותים השונים של חתונות קטנות (כמו למשל תקליטנים ושירותי קייטרינג).

אחרים יעדיפו לחסוך ולעשות חתונה בחורף, תקופה רגועה בה ניתן ליהנות ממחירים זולים יחסית. אך האמת שלחתונה בחורף יש עוד יתרונות מלבד המחיר. למשל אחת הבעיות שיש בקיץ היא שהרבה מהאורחים שלכם יוצאים לחופשות בחו״ל ואילו בחורף בדרך כלל רוב האורחים נשארים בארץ. כל מי שרוצה לעשות חתונה קטנה בשדות ים או באזור השרון מוזמן ליהנות מהיתרונות של חתונה קטנה בחורף.

חתונה במרץ

עוד אפשרות למי שרוצה ליהנות ממחירים נמוכים יחסית אך אולי ליהנות ממזג אוויר אביבי היא לעשות חתונה במרץ. חודש מרץ מסמל את תחילתו של האביב אך הוא עדיין קו התפר בין החורף לאביב ולפעמים מזג האוויר קריר וגשום. אך בהחלט זוהי תקופה טובה לערוך חתונה בשדות ים או בכל מקום אחר באזור השרון וליהנות מהיתרון של חתונה קטנה בחורף.

חתונה קטנה בחורף בגני אירועים

ישנם אנשים אשר מעוניינים לקיים חתונה קטנה בגן אירועים בגלל האווירה המיוחדת שלו ובשביל זה מחכים לקיץ. אך שימו לב שישנם גני אירועים רבים בעלי חיפוי מיוחד המאפשר לקיים מסיבת גן בכל מזג אוויר. במקרה של גן אירועים white בפרדס חנה ישנו אף שילוב של מבנה מיוחד לצד גן אירועים, דבר המאפשר גמישות רבה בתכנון האירוע וקיומו בכל תנאי מזג אוויר.

לסיכום, הצורך לקיים חתונות בקיץ בסופו של דבר נובע מסטיגמה לא נכונה. אין סיבות של ממש המחייבות לקיים את החתונה בקיץ ונראה שרק אולמות האירועים וכל מי שעוסק באירועים מרוויחים מכך בגלל שהם מעלים את המחירים. בהחלט ניתן לקיים חתונה במרץ או חתונה קטנה בחורף ללא חשש. יש האומרים שחתונות חורף הן אפילו יותר רומנטית, יש משהו בקור הזה שגורם לכולנו לרצות להתחבק יחדיו.