אירוע עסקי מוצלח הוא שילוב בין עיצוב אווירה, ציוד טכנולוגי, תאורה, כיבוד מרשים ופרסום.

הפקת אירוע עסקי היא לא עניין של מה בכך. זהו אירוע שחייב לעבור ללא תקלות, עם לוחות זמנים מסודרים  והעברת מסרים בצורה ברורה ומדויקת. מסיבה זו, הנכון ביותר הוא לעשות זאת באולם כנסים ואירועים עם אנשים מקצועיים. אשר מתמחים בהפקת כנסים מקצועיים כגון הרצאות, השקות, ימי עיון, מפגשים עסקיים, תערוכות, סדנאות, ימי גיבוש וכו'. הרי לא מדובר רק באירוע חגיגי, אלא במפגש הטומן בתוכו פוטנציאל עסקי עצום שבסופו של דבר מתורגם לכסף.

מרכז כנסים אולם אירועים קטן

הצלחת העסק שלכם תלויה לא רק במיומנויות הניהול שרכשתם ובסחורה הנפלאה שאתם משווקים ללקוחות –  אחוז לא מבוטל מההצלחה תלוי ברושם שמקבלים אותם הלקוחות אודות העסק והמסרים שהוא מעביר. שהרי היום, כדי להצליח בעולם העסקים הדינמי, התחרותי וההפכפך, אתם מוכרחים להגיע לתודעה מקסימאלית בקרב הלקוחות. רק כך תוכלו לתפוס נתח שוק טוב ונרחב יותר, לעמוד בתחרות ולזכות באמון. השאלה היא כיצד מגיעים לתודעה זו? אחת האפשרויות שללא ספק תורמת רבות לעסקים מכל סוגהיא אירועים עסקיים, אותם בדרך כלל מציעים אולמות כנסים, המספקים לבעלי העסקים קשת רחבה של פתרונות שיווקיים מתקדמים.

התאמת אולם הכנסים לכנס

כדי לממש את הפוטנציאל של האירוע העסקי במלואו ולאפשר לבעל העסק להשיג את קהל היעד שלו, אולמות כנסים מסתמכים על שיטות שיווק מקצועיות להתאמת האולם לכנס. על האולם להיות לא רק יפה ומרשים, אלא מעוצב נכון במטרה להעביר את המסר הנכון, בתקציב מוגדר מראש ותוך הפקה יעילה ומקצועית. כך למשל, אם מדובר בכנס המיועד לנשים חשוב מאוד לעצבו בהתאם, בגוונים הנכונים ובאלמנטים שמדברים אל נשים, רוכשים את אמונן ומעניקים להן ערך מוסף.

אולמות לכנסים הפקת כנסים

כנס מקצועי הוא למעשה מפגש חברתי המשלב בתוכו גם פלאז'ר וגם ביזנס. אנו ב – WHITE – בית לאירועים, מודעים היטב לנקודה חשובה זו, הנמצאת בתפר בין הצלחה להנאה. זו הסיבה שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון כלים שימושיים להפקת האירוע העסקי המושלם, לכל מספר מוזמנים, בכל עונות השנה ובכל שעות היום, ומתאימים את אולם הכנסים במיוחד עבור כל לקוח, מותג ועסק.

טיפים לעיצוב נכון של הכנס

  • עיצוב אווירה – ההצלחה של האירוע העסקי מתחילה קודם כל בעיצוב האווירה במקום. אצלנו תמצאו חלוקה לחלל פנימי  מרווח ומעוצב, מרפסת רחבת ידיים, גינה מטופחת ופינות ישיבה המפוזרות ברחבי הבית. כל אלה יוצרים אווירה מרשימה ואלגנטית המאפשרת פיתוח של  מערכות יחסים
  • ציוד טכנולוגי – גם לציוד טכנולוגי הכולל בתוכו אלמנטים כמו סאונד, הגברה, תאורה, הצגת נתונים וכו' יש תפקיד חשוב ומשמעותי, המשפיע על הרושם שנשאר אצל הלקוחות. עם ציוד משוכלל ומקצועי האירוע יעבור ללא תקלות, כולם ישמעו את המסרים ולא יפספסו אף פיסת אינפורמציה.
  • תאורה נכונה – עיצוב אווירה כולל בתוכו גם עיצוב תאורה. לתאורה ישנו תפקיד חשוב ומכריע הן על מצב הרוח הכללי של המוזמנים והן על תדמית העסק המארח.
  • מוצרי פרסום – בתוך העיצוב הכללי של האירוע העסקי או הכנס המקצועי, חייבים להשתלב גם מוצרי פרסום. הרי זוהי פלטפורמה מצוינת לפרסום וניתן לנצל אותה במלואה בכדי לפרסם את המוצרים החדשים של החברה, את שירותיה ואת מסריה.
  • אוכל שתייה  – בואו לא נשכח גם את האוכל שאמור להיות בסופו של דבר החוליה המקשרת בין הפן העסקי של המפגש לפן החוויתי שלו. האוכל מותאם לסוג האירוע, וכמובן, איכותי, מדויק   ומשביע את רצונם של האורחים.

לחגוג ולקדם את העסקים שלכם במקום הנכון

אנחנו ב – White – בית לאירועים, מעמידים לרשותכם מקום נוח להעברת מסרים, ומזמינים גם אתכם לערוך את האירוע העסקי שלכם במקום הנכון ביותר, הן מבחינת האווירה, והסגנון  והן מבחינת הקונספט השיווקי. אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלב ושלב בדרך לאירוע המושלם ומעמידים לרשותכם את הניסיון העשיר שלנו, הידע העצום בתחום האירועים העסקיים ואת אנשי הצוות האדיבים ביותר שתפגשו.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום ולהפיק יחד את המקסימום גם מהאירוע העסקי שלכם!