החלטתם להתחתן? מזל טוב! על תאריך החלטתם? מזל טוב! מקום לאירוע קטן בשרון מצאתם? וואו, אנחנו לא יודעים איפה לעשות, יש כל כך הרבה מקומות… בשיאו של תהליך ארגון החתונה קשה מאוד להכריע היכן לקיים את האירוע. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני

בזמן תהליך החיפושים שלכם אחר מקום לאירוע קטן בשרון בוודאי תראו מקומות רבים. לכו עם הלב שלכם, עם העיניים שלכם, עם כל החושים שלכם ותראו לאיזה מקום אתם הכי מתחברים. אם יש במקום משהו שכבר מההתחלה מחבר אתכם אליו, זה אומר משהו עבורכם. אם המקום מקסים אתכם, שובה אתכם, עושה לכם את זה, יש סיכוי גדול שגם האורחים שלכם ירגישו ככה.

בחירת מקום לפי תקציב

קיום אירוע כמו חתונה הוא גם עסק כלכלי לא קטן. לפני שאתם מקבלים החלטה לגבי בחירת מקום לאירוע קטן בשרון חשוב להציב לעצמכם תקציב מוגדר. אם תסגרו עם מקום יקר מאוד אתם תמצאו את עצמכם או בחריגה גדולה מאוד או מתפשרים על משהו אחר שחשוב לכם שיהיה באירוע כמו די ג'יי פחות טוב או צלם זול יותר שיעשה עבודה פחות מוצלחת מכפי שאתם רוצים.

מגשים לחתונה – לאירוע חתונה רצוי להזמין מגשים צבעוניים ככל שניתן עמוסים במנות פסטות טריות, בקישים חלביים מקסימים, בירקות טריים מכל סוג, כמו גם בסנדוויצ'ים מקסימים. לחתונה מגשי אירוח יכולים להוות כמנות ראשונות, אך במידה ומזמינים מספיק מגשים, הם יכולים להיות גם האטרקציה המרכזית של האירוע.

מגשים לבר או בת מצווה – כאשר אתם מתכננים אירוע כזה, חשוב לדעת כי ילדים אינם שמים את הדגש על מנות עיקריות כבדות, והם מחפשים נשנושים צבעונים, מלוחים ומתוקים. כדי להפוך את בר או בת המצווה שלכם לאירוע מושלם, מומלץ להזמין מגשי אירוח המאפשרים שילוב מושלם בין מגשי אירוח מלוחים לקינוחים מתוקים. בין מגשי האירוח שכדאי להזמין לאירוע כזה תוכלו למצוא שלל בגטים קטנים, רולים, פוקצ'ות, מרקים, מאפים וקינוחי שוקולד מדליקים.

מגשים לאירועים עסקיים – גם אירועים עסקיים הם כאלה שמגשי אירוח הינם מושלמים עבורם, בעיקר שאתם מחפשים אחר פינגד פוד שהמוזמנים שלכם יכולים להתנהל עמו לאורך כל האירוע. מגשי אירוח מסוג זה מסבים לכל אירוע עסקי נופח חמים, מושקע וביתי כאשר מידת ההשקעה ניכרת בעיקר בצבעוניות שניתן לקבל ממגשי אירוח מושקעים ומקסימים.

תהיו מסודרים

אל תסתובבו עם פתקים וכל מיני הערות לא ברורות לעצמכם בטלפון הנייד. קנו קלסר או אם אתם טכנולוגיים יותר אז תפתחו תיקייה מסודרת במחשב ותעשו לעצמכם ממש מסמך מסודר שמכיל את כל הרעיונות שלכם, את כל המקומות שאתם רוצים לבדוק או שהייתם בהם, כל אנשי הקשר שהייתם עמם באינטראקציה וכל מספרי הטלפון. תמיד תוכלו לשוב אל המסמך שהכנתם ולדון בו לעומק מבלי ללכת לאיבוד. אם תהיו מסודרים יהיה לכם קל יותר גם לבחור מקום וגם לארגן את האירוע בכלל.

המלצות, המלצות, המלצות

דברו עם חברים קרובים ועם בני משפחה ותשאלו אותם איפה הם קיימו אירועים, התעניינו האם הם היו מרוצים וממה. המלצה ממעגל קרוב עוזרת מאוד למצוא מקום ראוי לקיום אירוע. ניתן גם לכתוב ברשתות החברתיות שאתם מחפשים מקום לאירוע קטן בשרון ולקבל המלצות חמות מאנשים טובים שאוהבים לעזור.