כאשר אנו מחפשים מקום מיוחד לארגן ולהפיק אירוע חברה קטן לכל העובדים שלנו באווירה ייחודית, או אירוע ברית למשפחה המצומצמת או סתם אירוע עסקי להשקת מוצר חדש אנו לרוב נחפש מקום אשר בראש ובראשונה יהיה מתאים לכמות קטנה של אורחים. זאת בכדי שמספר האורחים המצומצם לא ירגיש שהוא נאבד בתוך החלל הגדול של אותו מקום וגם שיהיה מקום ייחודי, בעל אווירה נינוחה, משפחתית וחמימה. בקיצור, מקום לאירוע קטן בצפון. על כל אותם פרמטרים עונה גן האירועים WHITE בפרדס חנה שהוא הפיתרון המושלם כדי לקיים אירוע קטן בצפון. לכן החלטנו לפרוס בפניכם מספר פרמטרים מדוע אצלנו תוכלו לעשות את האירוע הקטן המושלם עבורכם.

מקום לאירוע קטן בצפון עם קרבה גיאוגרפית

הקרבה של פרדס חנה לאיזור הצפון הוא אחד היתרונות המרכזיים כאשר היא נמצאת מרחק של חצי שעה נסיעה מאזור חיפה והקריות ופחות משעה נסיעה מאזור טבריה. בנוסף הקרבה לאזור של יקענם וישובי עמק יזרעאל תעזור לאורחים אשר מגיעים ממקומות שונים להגיע אל גן האירועים בקלות יתרה וחשוב מכל, ללא כל הפקקים של מרכז הארץ ואזור תל אביב והסביבה.

התאמת הגן לצורכי האירוע

כשאתם צריכים מקום לאירוע קטן בצפון, כאשר מדובר באירוע קטן ישנה גמישות רבה בתכנון חללי גן האירועים כלומר, במידה ונרצה לקחת חלק מאזור הגן ולהפוך אותו לאזור קבלת הפנים ולאחר מכן לעשות בחלק אחר שלו את האירוע נוכל לעשות זאת ללא בעיה שכן שני חלקי הגן השונים יוכלו להכיל את כמות האורחים הקטנה שלכם.

בנוסף, במידה ותרצו להתחיל את האירוע בגן ולהמשיכו באיזור המרפסת או המבנה, גם זה אפשרי תודות לגמישות שמתאפשרת לנו כתוצאה ממספרם המצומצם של האורחים באירוע.

האווירה

מקום לאירוע קטן בצפון, לבן אירועים, תודות לעיצובו הייחודי, מאפשר אירועים קטנים במרפסת המבנה עם נוף הנשקף אל הגן הירוק והפורח יקנה לאירוע שלכם אווירה נינוחה, של חתונה כפרית וחמימה. באירוע הקטן, הדבר הכי חשוב הוא בחירה נכונה של האולם שכן אולם גדול מידי עלול להפוך את האירוע שלכם לקר ומנוכר היות ומספר קטן של אורחים פרוס על פני שטח גדול.

אצלנו תוכלו לרכז את כל האורחים שלכם במתחם אחד מצומצם ונעים ובכך ליצור אווירה משפחתית באירוע שלכם. המשפחתיות היא מאפיין שחשוב מאוד באירועי ברית בהם אנו רוצים להרגיש שכל המשפחה ביחד, אירועים עסקיים בהם נרצה להרגיש ולגעת בכל הלקוחות שלנו באופן אישי, באירועי גיבוש של החברה שלנו, שנרצה שכל העובדים יהיו יחד בחלל מצומצם ויהנו ומהאירוע שתכננו עבורם ועוד.

בנוסף האווירה שהגינה משרה על גן האירועים תעניק לאירוע שלכם אווירה ביתית וחמימה כאילו האירוע מתקיים בחצר האחורית של הבית שלכם. לכן בפעם הבאה שאתם מחפשים מקום לאירוע קטן בצפון הארץ, כדאי שתתכננו אותו בקפידה על פי כל הדברים המוזכרים מעלה על מנת להבטיח אירוע בלתי נשכח.