כנס נחשב לאחד האירועים היותר מורכבים לתכנון וארגון הן משום שלרוב מדובר בכמות גדולה מאוד של אנשים שמגיעים מכל מיני מקומות ברחבי הארץ ולפעמים גם מחו״ל והן בשל המחשבה שיש להקדיש בתכנים עצמם, בלוח הזמנים, באנשי המקצוע והמרצים שמזמינים. 

כנס הוא אירוע שאנשים זוכרים אותו וישפיע להבא על ההחלטה שלהם האם להגיע או לא להגיע ולכן מדובר באירוע שהוא גם כלכלי בהיבט שלו וגם מביא איתו המון יתרונות והעשרה מקצועית לאנשים שמגיעים אליו. 

כנס הוא לרוב אירוע מקצועי ויש המון כאלה ברחבי הארץ בכל מיני תחומים לאורך כל השנה כמו למשל כנסים לעורכי דין, כנס הייטקיסטים, כנסים לרופאים, כנסים לוטרינרים, כנסים למתווכי נדל״ן, כנסים לאנשי תקשורת, כנסים לטייסים ועוד ועוד… כמו בכל אירוע, גם בכנס יש לשים דגש על כל פרט ופרט לצד בחירת ספקים שהם לא פחות ממעולים להצלחתו של האירוע. 

פעמים רבות כשמגיעים לבחירה של חברת קייטרינג לאירועים לא תמיד יודעים באיזה קונספט לבחור, האם בדוכני מזון, האם בהגשה לשולחן אך מסתבר שיותר ויותר מארגני כנסים בוחרים דווקא במגשי אירוח. בטח אתם שואלים את עצמכם מדוע מגשי אירוח הם כיבוד מושלם לכנסים?
זמינות – מגשי אירוח נמצאים שם תמיד וכל מה שצריך זה רק לשמור על הטריות של המנות השונות ולבצע החלפות בין מגשים ריקים למלאים. לאורך היום יש המון הרצאות ולא תמיד לכל אחד יוצא לאכול כאשר ארוחה מסוימת מוגדרת ולכן מגשי אירוח נותנים לאורחים גמישות להחליט ולאכול מתי שבא להם.
מגוון – מגשי אירוח מציעים מגוון רחב של אפשרויות להגשת מנות כמו למשל כריכים במילוי של סלטים מכל מיני סוגים, לחמים, מגשי אנטיפסטי, סלטים, מאפים מסוגים שונים, ירקות טריים, גבינות בוטיק ועוד. בצורה כזו, כל אחד ממוזמני הכנס יכול למצוא את עצמו, גם אנשים שמקפידים על תפריט צמחוני או טבעוני למשל.
קלילות – למרות שכנס הוא גם אירוע כיפי ונעים שלפעמים גם מתקיים בבית מלון, עדיין עלינו לשמור בו על ריכוז ולהראות נוכחות בהרצאות. לכן, מגשי אירוח מספקים אופציה קלילה ונעימה מבלי לחוש את תחושת הכבדות המלווה בארוחה רגילה.