אירועי שירה בציבור נחשבים לכיפיים במיוחד, והם כאלה אשר מגבשים את האנשים המגיעים לאירוע תוך ששירה בציבור מתאימה לכל מסיבה, בין אם היא מתקיימת בחוץ על הדש במתנ"ס או אפילו בחצר הבית.

אירועים מסוג זה מתאימים לשלל קהלי יעד החל מילדים, בני נוער, שמפחות עם ילדים וכמובן לגיל הזהב, כאשר הם מאפשרים שירה יחדיו של שלל שירי ארץ ישראל היפה.

כיום ישנם שלל מפעילים וזמרים אשר מספקים שירות שירה בציבור, כאשר על המפעיל או הזמר להיעזר בכלי נגינה כמו פסנתר, גיטרה, אקורדיון או כל כלי נגינה המתאים לאירוע מסוג זה.

אבל כיצד מבין שלל זמרים לשירה בציבור בוחרים את המוצלח והטוב מכל? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

מגוון רחב של סוגי מוזיקה – שימו לב כי האמן או הזמר שמוביל את השירה בציבור יוכל להציע לכם שלל סוגי מוזיקה החל משירי ארץ ישראל הישנה, עד למוזיקת פופ, רוק ישראלי, שירים ים תיכוניים קלאסיים, שירי דת כמו גם שירי ילדים.

ליווי של כלי נגינה – בחור זמר אשר יגיע עם כלי נגינה, כמו גם עם ציוד המתאים לשירה בציבור, כגון: מקרן, שירונים, מגבר מיקרופון,  וכלי נגינה מגוונים.

מצגת מילים – שימו לב כי המופע כולל ליווי מצגת מילים מפוארת מכל גווני המוזיקה הישראלית.

ניסיון  – בחרו אמן עם ניסיון בשירה בציבור והוא זמר, יוצר, ואמן כריזמטי שיכול לסחוף עמו את הקהל.

המלצות – עוד יש לבחור בזמר שירה בציבור מומלץ וכזה שמכיר את כלל השירים הנושנים, אך גם את הפופולאריים והאהובים על המוזמנים לאירוע. חשוב שהאירוע יזרום בצורה טובה ויהיה כזה שמותאם למוזמנים לאירוע תוך שהוא מאחד, מגבש וכיפי במיוחד. המלצות על זמר לשירה בציבור ניתן לקבל מרשתות חברתיות, פורומים העוסקים בתחום, באתר האינטרנט של אמנים שונים כמו גם מחברים, עמיתים לעבודה ואף מבני משפחה. 

אולי יעניין אותך גם: