כשמתכננים ומפיקים אירוע גדול כמובן שהמטרה היא לבחור את כל הספקים כדי שאנחנו, חוגגי האירוע והקרובים לנו לא נצטרך להתעסק עם הקמתו של האירוע וגם אם כן, כמה שפחות. הרעיון הוא שאנחנו והקרובים לנו יגיעו מה שנקרא כמו מלכים.

מסתבר, שגם באירוע קטן, אירוע בו בחרנו להזמין את בני המשפחה, החברים והקרובים אלינו אלינו הביתה כדי ליצור אירוע אינטימי באווירה ייחודית, יש לא מעט הכנות, בין אם זה הניקיון של הבית, השכרת כלים כמו צלחות, כוסות, מפות ומפיות, לפעמים גם שולחנות וכסאות (תלוי עד כמה האירוע גדול), עלינו לדאוג גם למוזיקה, לשתייה, לתכנים עצמם ולכן הדבר האחרון שנרצה להתעסק איתו הוא האוכל.

אתם יכולים לדמיין את עצמכם עומדים במשך שעות על הרגליים במטבח: דואגים לכל הקניות של חומרי הגלם השונים ואחר כך גם שוטפים, קולפים, קוצצים, מאדים ואופים כשעוד מעט מגיעים אליכם הביתה אורחים? ובכן, חיסכון בזמן ואנרגיה הם רק שתיים מהסיבות שכדאי להזמין הביתה מישהו מקצועי שיעשה עבורנו את מלאכת ההכנות והבישול שלא לדבר על הלחץ האדיר שאתם מורידים מכם… אז הנה עוד 3 סיבות טובות להזמין שף פרטי לאירוע ביתי…

1. שליטה במרכיבים, קונספט של בריאות- כשאתם מזמינים שף פרטי אליכם הביתה, הרבה יותר קל לבנות ביחד את התפריט לפי הטעם האישי שלכם ושל האורחים שלכם. אם למשל אתם מזמינים צמחונים או טבעונים, אנשים ששומרים כשרות, יחד עם השף תוכלו לבנות תפריט מתאים כדי שכל אחד ואחת יוכלו למצוא מה לאכול באירוע שלכם. בנוסף, תוכלו ביחד להחליט על המרכיבים וכך לבנות תפריט של בריאות.
2. יוקרה, אסתטיות, טעמים בלתי נשכחים – אין ספק שכששף מבשל רואים ומרגישים את ההבדל הן מבחינה ויזואלית – איך שהמנות נראות, הרי אוכלים קודם כל עם העיניים והן בשילובי הטעמים שעושים פשוט חשק לעוד ועוד… המנות הן מנות ממש כמו במסעדת יוקרה, לכל מנה יש את התיבול והרוטב הייחודי שלה ובכל מנה שיוצאת הושקעה מחשבה, יצירתיות והרבה אהבה.
3. בניית הארוחה בצורה נכונה – לשף יש את הניסיון, הרקע והוא ידע מצד אחד לבחור את המנות בהתאם לסוג האירוע וכמות האנשים ומצד שני יוציא את המנות השונות ברצף מסוים כדי שהכל יזרום כמו שצריך.

שף פרטי עד הבית – לאילו סוגים של אירועים זה מתאים?

האמת שאפשר להזמין שף לכל סוג של אירוע שאנו מקיימים בבית שלנו כמו למשל יום הולדת 80 לסבא, בת מצווה מצומצמת לכל המשפחה, מסיבת נישואין לבן ולבחירת ליבו, יום נישואין לך ולבן זוגי או כל אירוע אחר שעולה על דעתכם. אין ספק כי המנות שייצאו החוצה ירשימו את האורחים, ישתלבו בצורה מושלמת עם אלכוהול ויהפכו את האירוע לייחודי ובלתי נשכח.

עוד באתר:

מגשי אירוח לאורחים

מקום טוב לאירוע מרגש

מקום לאירועים קטנים