אירועים בחורף

פעמים רבות נשאלת השאלה: איפה תרצו להיות בליל חורף קר. התשובה האוטומטית של כל הנשאלים היא: תחת שמיכת הפוך עם אהובת ליבי שותים יחד שוקו חם. אין מה לעשות החורף היא עונה של התכנסות ודווקא בשל כך היא העונה הרומנטית ביותר בשנה. כלומר, בדיוק הזמן הנכון לחתונה בחורף!

אז נכון שחתונה בקיץ היא משהו שנראה רומנטי וקליל אבל באופן פרגמאטי יותר היא הרבה פחות חסכונית בהשוואה ל – חתונות חורף וכדאי לחשוב על זה.

היתרונות של חתונה בחורף

מעבר לכל היתרונות הרומנטיים והאווירה האינטימית המיוחדת של חתונה חורף, ישנו היתרון הבולט ביותר והוא המחיר. מעבר לכל החיוכים ,האורחים והאווירה, בסופו של יום אנו חוזרים הביתה אחרי החתונה ומנסים להתחיל בחיים חדשים אנחנו בטוחים שאף אחד לא היה מתנגד לעוד עשרים אלף שקלים מיותרים לירח דבש או קניית רכב חדש לקראת החיים החדשים. וזה בדיוק מה שחתונות חורף עושה.

למידע נוסף על – חתונה קטנה בחורף.

חתונות חורף זולות ב-20%-30% בממוצע מאירוע זהה שנערך בקיץ, הרבה כסף. מכיוון שכולם מתחתנים בקיץ, הספקים של החתונה, בהם גם גן האירועים ינסו להציע לכם מחיר אטרקטיבי יותר או חבילת חורף משתלמת. כך מחירי הצילום, והעיצוב, והתקליטן כולם מציעים הנחות משמעותיות.. יש זוגות שעבורם נתון זה משמעותי מאד.

ועכשיו נעזוב לרגע את החלק המעשי של חסכון בהפקת חתונות חורף ונעבור לחלק הרומנטי יותר:

בעוד שבקיץ לו"ז האירועים של כל בן משפחה צפוף ודחוס וכך גם כמות הצ'קים שהוא נאלץ להוציא… בחורף אתם באמת מיוחדים, יש לאורחים סבלנות רבה יותר אליכם ואל האירוע. הם לא רואים בכם רק רשימה שחייבים להגיע אליה.

חתונה חורף ב- WHITE

לבן אירועים יגשימו לכם את החלום לחתונה קסומה ואינטימית, המייצרת אווירה חמימה ונעימה של חתונה כפרית.