בתקופה האחרונה, אם בגלל הטרנדיות, אם בגלל המצב הכלכלי, אם בגלל שרבים מתחילים פרק ב', אם בגלל שרבים מעדיפים לעשות אירוע אינטימי רק לקרובים אליהם באמת, חתונה קטנה הופכת לבחירה מאוד פופולארית בקרב בני זוג רבים. קבלו את כל הסיבות הטובות בשבילכם לקיום חתונה קטנה ועל הדרך טיפים איך לעשות את זה הכי נכון בשבילכם.

1. נתחיל בסיבה החשובה מכל לקיום חתונה קטנה – זה לא פשוט בכלל למלא אולמות במאות אנשים. הרי כמה חברים כבר יש לנו? וכמה קרובי משפחה באמת קרובים אלינו? החתונה היא היום החשוב ביותר בחייכם. היום שבו אתם מצהירים על אהבתם. הכי כיף להצהיר על אהבה בפני האנשים שבאמת אוהבים. מה אכפת לכם מכל השאר? לא אכפת לכם, זה בדיוק העניין. כל השאר גם יודו לכם שחסכתם להם נזק עמוק בכיס.

2. כשעושים את הפקת השנה עם המון מוזמנים והמון תיאומים והמון ארגונים, זה מוציא את כל הכיף מהעניין והופך את החתונה לאירוע מלחיץ בטירוף. חתונה קטנה מאפשרת לכם לשמור על רוגע ושלווה, ובעיקר על חדוות ההנאה ביום החתונה שלכם. אתם תהיו מוקפים רק באנשים שאתם אוהבים ומכירים היטב ולמעשה תרגישו כאילו אתם בבית ולא כמו אנשים זרים באיזה אירוע מנוכר או הפקה מסחרית. רק כך תרגישו שאתם באמת חוגגים.

3. למה להתחיל את חייכם המשותפים עם חור ענק בכיס שעלול להיווצר מקיום חתונה ענקית? חתונה קטנה מאפשרת לכם לתכנן נכון יותר את ההוצאות ולאפשר לכם לא לחרוג מתקציב החתונה שהצבתם לעצמכם. ככל שהאירוע גדול יותר קל יותר לאבד שליטה על העניינים.

4. אם חשוב לכם שלאירוע יהיה את הסגנון האישי שלכם, את הטאץ' האישי מה שנקרא, תוכלו לעשות זאת בנקל בקיום חתונה קטנה. כשעושים אירוע קטן יש הרבה יותר מקום לביטוי אישי של בני הזוג בהתאמת האירוע לטעם שלהם. זאת ההזדמנות שלכם להיות מקוריים וייחודיים ולקיים אירוע בהתאם להעדפות האמיתיות שלכם.

5. בחתונה קטנה יש לכם אפשרות ממש להשקיע את מלוא תשומת הלב בכל אחד ואחד מן האורחים שלכם. כשמוזמנים מאות אנשים הרי ברור לכם שהדבר בלתי אפשרי ואתם מבלים כל הערב בתיזוז ובצילום עם אנשים שאין לכם שום קשר אליהם, רק משום שההורים שלכם לוחצים שלא תייבשו אותם וכדומה. הענקת יחס אישי לאורחים תגרום להם לזכור את האירוע שלכם ואתכם בצורה מאוד חיובית.