יש דבר אחד משותף לכל אותם זוגות הנמצאים בתהליך של ארגון והפקת חתונה – כולם רוצים להינשא במקום יפהמקום פסטורלימקום שמצד אחד הם ירגישו אליו מאין חיבור אמיתי ״זה המקום״ ומצד שני ירשים את האורחים המוזמניםהקרובים ובני המשפחההמקום הוא זה שנותן את האווירה לאירועהוא הבחירה הכי חשובה ומשם הכל כבר הופך לקל יותר.

אם גם אתם רוצים שהיום המאושר ביותר בחייכם יתרחש במקום כזהמעוניינים לקיים חתונה בטבע באיזור היפה ביותר בארץהגעתם למקום הנכון!.

איפה אנחנו נמצאים?

לבן אירועים ממוקם באחד האזורים היפים ביותר בישראלפרדס חנהמיקום מושלם בין חיפה לתל אביבגן קסום ירוק ופרחוני לצד מרפסת רחבת ידיים הצופה אליומאין שילוב ייחודי שמאפשר להפיק חתונה בטבע שהיא לגמרי אחרתבעבר שימש הגן כמועדון עבור הקצינים הבריטיים וחדר האוכל קיים עוד מהמאה הקודמת.

שילוב בין עיצוב מרשים השומר על האותנטיות של המקוםגן משגע וירוק שנותן שלווה ורוגעמרפסת עתיקה ואוכל מוקפד הופכים את white לאחד מגני האירועים האיכותיים בישראל.

אם גם לכם חשובים תשומת לב לפרטים הקטניםהניקיוןהאתסטיקההנראותהדיוקחשוב לכם שהכל יהיה מושלם החל מהכוס שתמוקם בדיוק במקום הנכון,המפית שתהיה מקופלת בדיוק כמו שאתם רוצים ועד הפרחים שיזהרו ויפרחו לאורך כל האירועאצלנו זה באמת קורה.

דגש על אירוח שישאיר זיכרון של חוויה ממש

כל הצוות שלנו הוא צוות עם רקע עשיר בעולם האירועים בכלל, אירועים בטבעהקולינריההאלכוהול והאירוחכולם אוהבים אוכל טובעיצובמחוברים למקום מהבטן וזה לגמרי עושה את ההבדלהמטרה היא לאפשר לכם להגיע לחתונה שלכם רגועיםיודעים ובטוחים שהכל קורה בדיוק לפי הזמנים וכמו שאתם חולמים.התפריט אשר נשען על המטבח הים תיכוני מבוסס על חומרי גלם טריים ואיכותיים על פי העונה בשנה שבה חתונה בטבע מתקיימתהבר שלנו מכיל משקאות אלכוהוליים איכותיים תוצרת חוץ ולכן החתונה שלכם הולכת להיות משהו מיוחדמשהו שכולם יזכרו אותו ואירוע שתמיד ידברו עליו לטובה.

white הוא בדיוק השילוב של חתונה בטבע עם קסם – מקום יפהאוכל טובעיצוב מרשיםאווירה מדהימה וצוות שיתן לכם להרגיש לאורך כל הדרך הכי טוב ובבית בעולם. למידע נוסף – חתונה קטנה בטבע במרכז.