זה ברור כי חתונה הוא אחד האירועים הכי מרגשים מדובר על אירוע יוצא דופן עם כל האלמנטים מסביב שיוצרים סוג של סרט, הפקה שלימה של צילומים, מוזיקה, תלבושות בדיוק כמו בסרט. אבל נחזור רגע למציאות ובואו נהיה כנים כי חתונה היא גם לא מעט הוצאות ולא תמיד הוצאות קטנות אבל בכל זאת זה אירוע מיוחד שרוצים להרגיש בו מיוחדים אפילו רק אם מדובר על ערב אחד בלבד. האם ניתן גם לערוך חתונה אבל גם לא לצאת בהפסדים?

ובכן עד לפני כמה שנים היה נהוג לערוך חתונה גדולה ולהזמין הרבה אנשים ככה שיהיה אירוע משמעותי ושמח, לא פעם זוגות ראו כי ההוצאה רק הלכה ותפחה ואין להם דרך איך לכסות על ההוצאות ונותרו עם חור בכיס, אבל תופעה זו הלכה והתמעטה וכיום יש לא מעט זוגות שחוגגים את החתונה שלהם בפורום מצומצם יותר. למה זה טוב?

כל הסיבות לערוך חתונה קטנה

חיסכון

כאמור הפקת חתונה מלווה בהרבה הוצאות גם מחוץ לאירוע עצמו ובכדי שבכל זאת היום הזה יהיה מיוחד מומלץ לערוך חתונה קטנה ולהזמין את האורחים הקרובים ביותר, כך האירוע יהיה הרבה יותר אפקטיבי בעיקר מבחינה כספית חיסכון בעלויות בהחלט יורגש בכיס.

תחושת שחרור

לא כולם אוהבים אירוע גדול מאוד שכל העולם ואשתו צופים בהם, הם מעדיפים לערוך חתונה קטנה עם האנשים הקרובים להם אשר מרגישים הרבה יותר בנוח, כך האירוע יהפוך לאינטימי יותר והרגשת הביטחון הרבה יותר גבוהה, עם כל ההתרגשות מסביב עדיין חתונה קטנה הרבה יותר משוחררת.

יחס אישי לכל אורח

וודאי הייתם בחתונות גדולות ואולי שמתם לב שהזוג שזה עתה התחתן מפזז לו בין השולחנות רק כדי להספיק להצטלם עם האורחים וחלילה שלא ישכח שולחן, ומה לעשות לפעמים זה קורה וכן שוכחים להצטלם עם דודים רחוקים או חברים של השכנים ואז נוצרת אי נעימות, לכן היתרון בחתונה קטנה זה שכל אורח מקבל את היחס שלו, הזוג יכול לנוע בחופשיות בין השולחנות מבלי להתרוצץ או חלילה לשכוח מישהו הרבה יותר נעים כך.

אולי יעניין אותך גם: