בחרתם לקשור את נשמותיכם ביחד ולהקים בית בישראל. בחרתם להצהיר על אהבתכם בקיום חתונה קטנה ומיוחדת שתהיה משמעותית וייחודית עבורכם וגם בשביל האורחים שלכם. איך תעשו זאת? קבלו כמה טיפים מהלב.

איפה עושים את החתונה?

היתרון הגדול בקיום חתונה קטנה ומיוחדת הוא האפשרויות הרבות יותר שנפתחות בפניכם בבחירת מיקום האירוע. לא צריך מקום שיכול מאות אנשים. ניתן לבחור במקום ביתי, אינטימי, שנמצא בסביבה ירוקה או בסביבה שיש לה משמעות זוגית עבורכם. מקום שיהיה לכם כבני זוג חיבור רגשי אליו או מקום שיעביר תחושה ייחודית לאורחים שלכם יהפוך את החתונה למיוחדת.

ביי ביי שמלה ענקית וחליפה חונקת

יש משהו פחות מחייב ורשמי בחתונה קטנה ומיוחדת, וזה מה שהופך אותה בין היתר למיוחד – האפשרות לקיים אירוע טבעי ונקי יותר באופיו. אתם יכולים לחסוך מעצמכם את השמלה היקרה או את חליפת המעצבים וללכת על בגדים שקודם כל יהיו נוחים לבילוי של כמה שעות בחיק האורחים. בגדים שאשכרה יהיה כיף לרקוד בהם כל הערב. בגד נוח יכול גם להיות יפה, זה לא סותר! ואתם מכירים את האמרה המפורסמת – את הכי יפה כשנוח לך.

באיזה עונה כדאי להתחתן?

לא חייבים להתעקש על קיום חתונה קטנה ומיוחדת בקיץ. בכל עונה יש יופי וחן אחר שהופכים את החתונה לאירוע מיוחד וקסום. יש משהו יפה בקיום חתונה במקום שיש בו חצר עם עלי שלכת ויש משהו יפה בקיום אירוע חמים ונעים כשבחוץ זולג הגשם. באביב אם מקיימים את האירוע בסביבה ירוקה מרגישים את הפריחה ולקיץ כמובן יש את האנרגיות המטורפות שלו.

עוד על חתונות קטנות

בחירת צלמים עם ראש אחר

זה הזמן להתייעץ עם חברים שכבר עשו את זה או בקבוצות החתונות למיניהן ברשת ולמצוא צלם או צלמים יצירתיים ומקוריים שיוציאו מכם את המיטב ביום האירוע. אל תעשו את תמונות החתונה הרגילות אלא תפתיעו אפילו את עצמכם עם לוקיישנים מיוחדים לצילום, סיטואציות מגניבות לצילום וסגנון צילום קסום ומיוחד. בסופו של דבר התמונות הן מה שיישאר לכם מיום האירוע אז חשוב להשקיע בצילום.