חתונה הוא אירוע מרגש של פעם בחיים ולכן החשיבה והתכנונים המוקפדים הם רבים וכוללים אין ספור נושאים, החלטות ורכישות.
הנקודה הראשונית והבסיסית היא קבלת החלטה על מיקום האירוע. המבחר העצום של גני אירועים, האולמות בגדלים ובעיצובים ייחודיים ובמיקומים שונים בארץ, הופכים את הבחירה למשימה קשה.

בחירת אופיו של מיקום האירוע

אחת הדרכים לפתור זאת, היא לגבש החלטה בדבר אופיו של האירוע והמיקום המועדף על המשפחה. לדוגמה אפשר לבחור אולם אירועים בתוך בית מלון או בתוך מבנה אחר, אולם אירועים הממוקם מחוץ לעיר, גני אירועים במושבים בקיבוצים או בעיר ועוד.
אופציה מעניינת היא עריכת אירועים בטבע, על מדשאות מטופחות, בגינה הכוללות עשרות צמחים פרחים ועצים תמירים. זוגות צעירים רבים אוהבים את החתונה הטבעית בין המראות הירוקים התואמת את אהבתם היום יומית לנראות זו ולחיי חופש הכוללים גם טיפוח ואהבה של בעלי חיים הגרים יחד עמם.
חתונה בטבע מאפשרת לכל המוזמנים ליהנות ממרחבים אין סופיים של צמיחה והתחדשות היוצרים תחושת המשכיות, רוגע והמון אהבה עבור בני הזוג ועבור הקהל הרב המגיע לאירוע.
זוג צעיר המתחבר לאווירה זו ומרגיש בה נינוח ושליו בכל פעם שהוא מגיע לבחון את אולם האירועים, ברור מעל לכל ספק שזה המיקום המתאים ביותר עבורם.

האם מתאים לכם אירוע בטבע או אירוע באווירת טבע

שלמות ב White Events

מנהלי אולם האירועים המודעים לפינת החמד שלהם, יצרו עיצוב המשלב את קסמו של הטבע הנראה מכל נקודה ברחבי האולם, היופי הטבעי והמרגיע עוטף את כל המוזמנים בים של אהבה ושלווה.
זוגות צעירים שאורח החיים שלהם כולל טיולי טבע בארץ, בנחלים, בהרים ובגאיות מדן ועד אילת, אלה שמסמנים בכל כמה חודשים עוד נקודה שכבשו על פני הגלובוס ונהנים מחופי ים קסומים בתאילנד, מהליכה ביערות הגשם בדרום אמריקה, מצפיה בחיות בספארי הפראי באפריקה, ישמחו להיות קרובים ככל האפשר לטבע גם ביום המאושר בחייהם.

שילוב מנצח

בWhite Events המבחר הקולינרי תואם את רצונותיהם הגסטרונומיים של כל סוגי הזוגות הצעירים אפשר להזמין אירוע הכולל שפע של בשרים, דגים ומנות ים תיכוניות במרקמים ייחודיים שיותירו את האורחים שבעים ומאד מרוצים. או לחילופין, ליהנות ממבחר עצום של מאכלים מפנקים בסגנון טבעוני או צמחוני שיותיר את הקהל המום משילובים נדירים של ירקות צבעוניים וטריים המוגשים על מגשים אסתטיים ולא מותירים אף אחד רעב.

האם מתאים לכם אירוע בטבע או אירוע באווירת טבע

חתונה מיוחדת

זוגות המחפשים חתונה מיוחדת שתשאיר חותם ושיזכרו אותה, זה המקום המתאים ביותר לכך.

כל היתרונות מוצעים לכם במקום יפהפה בלב הטבע:

 • מבנה ששימש קצינים בריטיים, עבר הליך של שימור מוקפד והיה לאולם אירועים אטרקטיבי.
 • מדשאות ענקיות, שפע של ירק, צמחיה ועצי נוי המקיפים את האולם ויוצרים קרבה אמתית לטבע.
 • מרפסת ענקית שבה אפשר לשבת וליהנות מיופיו של הגן, מריחות הפריחה ומשפע הצמחים הקיימים בו.
 • צוות גסטרונומי המוביל יצירות קולינריות משובחות, בשפע של גוונים וטעמים מפתיעים בניצוחו של שף מהשורה הראשונה המכיר את כל רזי המקצוע, גמיש לכל דרישה וטעם ומעניק חוויה עוצמתית הכוללת שפע מאכלים איכותיים המותאמים לכל המוזמנים בכל סגנון שיוזמן.
 • קיימת אפשרות להכנה של חלק מהתפריט מול עיניו של הקהל, דבר האהוב מאד על הסועדים.
 • סאונד מקצועי, אקוסטיקה מצוינת בכל הנקודות באולם ובגינה.
 • אווירה אינטימית, משפחתית מחבקת לכל אורך האירוע.
 • חופה מעוצבת באופן מקורי, המאפשרת לכל הקהל לצפות בטקס המרגש.
 • ריקודים על המדשאות רחבות הידיים, להנאה מושלמת.
 • כיסוי של כל המתחם בימי הקיץ החמים, אוורור וקירור לרווחתם של האורחים.
 • קירוי בימי החורף הקרים, כולל תנורי חימום ברחבי המתחם.

White Events – אתם מוזמנים להתרשם ולהירשם…