כל אירוע הוא שמחה גדולה ואושר ענקי המפגיש קהלים רבים, משפחה, חברים, קולגות מהעבודה ועוד. הבחירה הראשונה בתכנון כל אירוע הוא המיקום.

בחירת מיקום לאירוע

שפע ההיצע של אולמות וגני אירועים ברחבי הארץ, מקשה על בחירת המיקום. כל זוג צעיר מכין את העדפותיו לרשימה של מיקומים שבהם הם נהנו באירוע כמוזמנים ומיקומים ששמעו עליהם ביקורות טובות או קראו חוות דעת חיוביות באינטרנט ולכן כדאי להתרשם גם מהם.
בבחירת אולם אירועים, חייבים לדעת את כמות המוזמנים כיוון שיש מיקומים המוגבלים עקב גודלם רק לכמות מסוימת של מבקרים.
נתון אקוטי נוסף בבחירת אולם אירועים הוא מיקום מגוריהם של האורחים. חשוב מאד שלרוב האורחים המקום יהיה נוח להגעה, לא רחוק מדי כך שמיקומו של אולם האירועים או משך הנסיעה אליו, לא יהיו מכשול לקהלים מסוימים ומרב המוזמנים יגיעו לשמח את החתן והכלה.

 היתרונות של בחירת אולם אירועים באזור השרון

אמצע הדרך

ישראל היא מדינה קטנה ולמרות זאת במקרים רבים בני הזוג גדלו והתחנכו באזורים שונים ברחבי המדינה, לדוגמה החתן מתל אביב והכלה מעפולה, או החתן מישוב בגליל והכלה מחיפה וכו' . אפשר לבחור להינשא באולם יפהפה בתל אביב או בחיפה אך למחצית מהאורחים הנגישות תהיה בעייתית והנסיעה ארוכה ומעייפת, אם ניקח בחשבון גם את עומסי התנועה. קיימת סבירות שלאור המרחק, אנשים מבוגרים או מוזמנים ללא רכבים, יחליטו לוותר על ההגעה לחתונה. הפתרון המוצלח ביותר במקרים הללו הוא מציאת אולם אירועים הממוקם באמצע הדרך וכך גיאוגרפית הוא נוח לשני הצדדים, הנסיעה עבור הקהלים השונים היא קצרה יחסית, כל אחד מגיע מכוון אחר וכולם נפגשים באמצע הדרך.
אם יש משתתפים רבים שמגיעים לאירוע מאותה העיר, כדי להקל על המוזמנים אפשר לארגן הסעה מנקודה מרכזית בעיר לחתונה ובחזרה בשעות הלילה. ההסעה מאפשרת לקהל להתחיל את השמחה כבר באוטובוס ולהגיע באנרגיה מחשמלת לאולם האירועים. בתום האירוע כשחלק מהמוזמנים עייפים מאד או שתו הרבה אלכוהול הם מגיעים הביתה בהסעה וכך אינם נוהגים ברכבם ואינם מסכנים את עצמם ואת סביבתם.
בחירת מיקום לאירוע באמצע הדרך פותר מראש ויכוחים מיותרים בין המשפחות כשכל צד באופן טבעי מעוניין שהחתונה תיערך בסמוך למקום מגוריו כך שיהיה נגיש למוזמנים, במיוחד אם כמות האורחים של כל אחד מהצדדים כמעט זהה, זהו פתרון אופטימלי שאינו חד צדדי ויוצר תמימות דעים כי ההחלטה נכונה ועניינית.

 היתרונות של בחירת אולם אירועים באזור השרון

מיקום White Events

באזור כפרי בסמוך לפרדס חנה שוכן White Events , אולם האירועים הייחודי ממוקם בצומת דרכים גיאוגרפית מצוינת המאפשרת הגעה מהירה באמצעות כבישי הגישה המהירים החוברים אליו מכמה נקודות. המגיעים מהצפון, הדרום או מהמרכז ייהנו לנסוע בכביש 6 או בכביש 4 כמעט עד היעד.

אולם אירועים ייחודי

בני משפחה וחברים מכירים באופן טבעי את אולמות האירועים הממוקמים בסמוך למקום מגוריהם. אחת מהאופציות לייחד חתונה זו או אחרת היא לבחור באולם אירועים לא שגרתי, בעל נראות מיוחדת שיש עליו ביקורות טובות מאד הכוללות את התפריט העשיר, צוות ההפקה המעולה וחשיבה על כל פרט קטן כגדול. כשבוחרים אולם באמצע הדרך, חושפים את הקהל לאולם אירועים שהם עדיין לא היו בו. כל מקום חדש הוא חגיגה לעיניים ולחיך. הקהל ייהנה ממקום מעולה שההגעה שאליו אינה רחוקה מדי והוא כולל את כל היתרונות של מיקום מעולה.
אולם האירועים העטוף במדשאות מטופחות סביבו, הוא מקום אינטימי לעריכת טקסי חתונה מרגשים במבנה עתיק שבוצעו בו עבודות שימור. הצביון המיוחד המשלב את הטבע סביב כל האולם בשילוב הקולינריה המוקפדת יוצרים אולם אירועים מומלץ ביותר.
כל הדרכים מובילות לרומא, אצלנו כל הדרכים מובילות ל White Events.

מזל טוב !

עוד באתר: