חתונה הוא מאורע מאוד מיוחד שבו מאחדים את החיים של שני אנשים אל ישות אחת יותר חזקה, ובתור אירוע כזה מיוחד זה רק טבעי כי ההכנות לקראתו תהיינה כאלה אשר לוקחות לא מעט זמן ומצריכות השקעה נאה מבחינה כספית גם. בין כל ההכנות הללו יש גם את העניין הזה של בחירת האוכל שיוגש לאורחים שם, כאשר יכולה לעלות התלבטות בין בחירה של חברת קייטרינג כפי שכולם רגילים ומכירים, או הצטרפות אל הטרנד הפופולארי של מגשי אירוח לחתונה.

קייטרינג או מגשי אירוח לחתונה?

לא מכריחים את האורחים לשבת

הדבר הראשון שאותו צריכים להבין הוא כי לא ממש חייבים את היכולת האדירה של תקליטן להרים את כולם מהשולחנות שאליהם הם ישובים כמעט כל הערב ובקושי קמים על מנת לשמח את החתן והכלה, כי אם רוצים לעשות זאת בצורה הכי פשוטה יכולים לבחור באוכל אשר מוגש על גבי מגשי אירוח. איך זה בדיוק תורם לאווירה של החתונה? במידה רבה, מכיוון שבאופן הזה הקהל של האורחים לא יושב ומחכה כל הזמן עד אשר תוגש כל מנה ומנה, אלא יכול לקרום בעצמו ולאכול ובאותה ההזדמנות לשמור על קשר עם אנשים אחרים מלבד אלה שנמצאים מולו בשולחן, ולהתקדם אל רחבת הריקודים בצורה שהיא יותר נוחה.

אוכל זמין במהלך כל האירוע

אין דבר יותר מעצבן ולא נעים מאשר לחכות עד אשר המלצר יגיע עם המגשים של האוכל ויחלק את הצלחות של המנות שנבחרו לכל אחד ואחד. זה לא נעים וזה לא ממש מכובד, בייחוד כשאר הצוות של המלצרים או המטבח לא ממש יודע לעשות את העבודה.

כאשר בוחרים מגשי אירוח לחתונה יכולים להיות בטוחים כי האוכל זמין עבור כל מי שמגיע רעב מאוד אל החתונה וגם עבור מי שאוהב בכל פעם לקחת לעצמו מנה קטנה בכל פעם, בין טיול בין יתר האורחים המוזמנים לבין מעבר אל בר המשקאות. אף אחד לא כבול אל רגע שבו מחלקים מנה, וכל אחד נמצא כל הזמן בתנועה דבר שיוצר אווירה יותר תוססת לאירוע כמו חתונה.

מבחר עשיר לכל סוג של חתונה

תמיד אלה שעורכים את האירוע עושים את הבחירה הלא ממש פשוטה בין מנה למנה וכאן יש מעין הימור לגבי בחירה אשר תהיה קולעת לטעמם של כל האורחים. איך יכולים באמת לקלוע לטעם של כל אחד ואחד מן האורחים שמוזמנים לחתונה? על ידי הכנה של מגשי אירוח שבהם המבחר הוא הרבה יותר עשיר מאשר כל מנות שנמצאות באירוע קייטרינג רגיל של חתונה. על גבי מגשים ניתן להניח סוגים של לחמים, סוגים של בשרים, סוגים של קינוחים וסוגים של סלטים כיד המלך, וכל אורח מוצא בדיוק את מה שהוא מחפש כאשר המבחר הזה בהחלט נראה יותר רלבנטי לסוג החגיגה.

אולי יעניין אותך גם: 

ארגון חתונה בטבע- מה הוא כולל?

כך תעשו לעצמכם חתונה קטנה ומיוחדת