בחירת אמן חושים לאירוע שלכם תשדרג מאד את החגיגה, בין אם מדובר בבר או בת מצווה, באירוע חברה, בכל מופע קהילתי או חברתי ובשלל אירועים מסוגים שונים. כיום כדי להפריח חיים בכל כנס או מפגש  – יש לבחור את האטרקציה שתהפוך את הקהל למסוקרן ומרוצה, כאשר בחירה באמן חושים היא בחירה נפלאה!

מה בעצם עושה אמן חושים?

אבל מה בעצם עושה אמן חושים?

מי שטרם התוודע לסדרות או תכוניות בנושא שמגלות יותר אודות אמני החושים, חשוב שידע כי אדם זה ניחן באינטואיציה יוצאת דופן ומפותחת מאד, כאשר אמן חושים הוא פרפורמר בעל סוג של חוש שישי אשר באמצעותו הוא יכול לדעת יותר על אנשים, לחשוף יותר פרטים מעניינים על הקהל, להפיח חיים בכל אירוע באמצעות קסמים ומופעי אשליה, אמן חושים יודע לקרוא שפת גוף ובכלל לגבש בין אנשים, לחבר ביניהם לרגש ולהצחיק.

פעולות שמבצעים אמני חושים במופעים

אמן חושים ידוע במופעים המותאמים אישית לקהל, והוא מבצע כמה וכמה פעולות, ביניהן:

היפנוזה – אמני חושים הם כאלה שיודעים ומכירים שיטות הפנוט שבאמצעותן הם גורמים לאנשים לשכוח לכמה רגעים את שמם, הוא יכולים לרתק אנשים לכיסא או אפילו לגרום להם לרקוד. בכך אפשר לשעשע את הקהל ולהפתיע אותו.

מופע קסמים מרשים – אמני חושים מקנים גם מופעים קסמים מרשימים תוך ניחוש מחשבות באמצעות קריאת שפת גוף ודמיון מודרך, ניתוח פסיכולוגי מהיר ושאר שיטות וטכניקות שונות לגילוי רגשות האנשים ועשיית קסמים תוך עריכת מופע אשליות יוצא דופן.

גיבוש – אחת הסיבות שמופעים מסוג זה כה פופולאריים באירועי עובדים היא היכולת של אמן החושים לרגש ולגבש קבוצות, בין אם מדובר בקבוצות עובדים, עד לבני נוער, ילדים ומשפחות.

הגשמת בקשות – אמני חושים נוטים גם לבקש בקשות מהקהל ולהגשים אותן. רבים רוצים לשלוח מסרים, להעביר מידע או אפילו לקבל הקדשה אישית ותעלול שיבצע עבורם אמן החושים. בכך יכולים כולם להיות חלק בלתי נפרד ממופע כיפי ומושלם!

אולי יעניין אותך גם:

מקום לאירוע קטן בצפון

פוד טראקס- הכירו את הטרנד בגן אירועים