כאשר מדובר על אירוע כלשהו, ידוע לכל שאחד הדברים המרכזיים ביותר באירוע הוא התחום הקולינרי הנוגע לאירוע. בעוד שיש חשיבות להשקיע באיכות האוכל, בטעמו, בעיצובו ובייחודיות שלו, הרי שיש צורך להשקיע גם באופן שבו האוכל יוגש. הגשת האוכל המסורתית באירועים התבססה עד כה על שיטת ההגשה העצמית ממזנון פתוח או על הגשה באמצעות מלצרים שעברו בין שולחן לשולחן. כיום, הטרנד החם ביותר עבור אירועים קטנים עד 300 איש הוא פוד טראקס. אם יש לכם אירוע בקרוב וכבר בחרתם גן אירועים עבורו, כדאי מאוד שתשמעו על הפוד טראקס לפני שאתם בוחרים את הקייטרינג עבור האירוע ואת שיטת ההגשה שלו.

פוד טראקס

פוד טראקס- במה מדובר

כאשר מדובר על פוד טראקס, מדובר על משאיות מזון שהיו נפוצות בעבר בעיקר בארה"ב. המשאיות עסקו בכל מה שכרוך במזון מהיר והיו מציעים אותו בהכנה מהירה לציבור הרחב. כל חומרי הגלם היו בתוך המשאית והמשאית הייתה פותחת צוהר למכירת המזון לכל עובר ושב. כיום, המשאיות הסטנדרטיות שהיו נפוצות אז, שודרגו ואת המזון המהיר מחליף מזון איכותי ומשובח, אשר מתבסס על עקרונות המזון המהיר דאז, עם לא מעט מחשבה של אנשי המקצוע העוסקים בהכנת האוכל. מדובר ללא ספק בטרנד ייחודי מאוד, אשר כיום משמש לא מעט שפים המעוניינים להציע את האוכל שלהם לציבור הרחב בצורה ייחודית אשר ניתן להתחבר אליה. מעבר לכך ששפים משתמשים בשיטה זו עבור הצעת המזון שלהם, הרי שפוד טראקס הוא דבר אשר תופס מקום גם באירועים קטנים וגדולים כאחד. מדובר בשיטת ההגשה הייחודית ביותר ובאוכל המשובח ביותר בכל אירוע. למידע נוסף אודות השירות לחצו כאן.

מדוע דווקא פוד טראקס לאירועים

כאשר מדובר באירוע, הרי שכל אדם החוגג את האירוע מעוניין שהאירוע שלו יהיה הדבר הייחודי ביותר. לא מעט אנשים בוחרים דווקא בגן אירועים מכיוון שהוא מהווה מרחב פתוח ונעים לשהייה. כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל רחבי הארץ, המשמשים לאירועים קטנים וגדולים כאחד. בין אם מדובר בגן אירועים בפרדס חנה, בין אם מדובר בגן אירועים בבאר שבע ובין אם מדובר בגן אירועים בצפון, הלא שהבחירה דווקא בגן אירועים, יכולה להפוך אירוע בנאלי ושגרתי לאירוע ייחודי ובלתי נשכח. כאשר בוחרים בגן אירועים עבור אירוע, הרי שאין ספק שכדאי לבחור לפן הקולינרי של האירוע את הפוד טרקאס. מדובר בדבר אשר יעניק לכל אירוע צביון ייחודי. כל אדם יוכל לגשת לכל משאית המציעה סוג של אוכל כזה או אחר ולהתוודע לטעמים, איכות וחוויה קולינרית אשר הוא מעולם לא חווה.
כאשר מדובר בחתונה קטנה או באירועים קטנים בכלל אשר נערכים בגן אירועים, אין ספק שפוד טראקס זהו הדבר האולטימטיבי עבורכם בכל מה שקשור לפן הקולינרי שבאירוע. על אף שלכאורה מדובר בדבר חדשני אשר לא מעט אנשים חוששים לנסות, כאשר תבחרו דווקא בו, האירוע שלכם ישודרג באופן אוטומטי ויהיה הדבר המדובר ביותר לאורך זמן רב.

אולי יעניין אתכם גם: